Оновлено

Російська армія за добу війни в Україні втратила 1030 військових, 27 артсистем та 25 БПЛА

27 березня, 2024 середа
08:02

Протягом минулої доби на фронті між двома арміями відбулося щонайменше 67 бойових зіткнень. Натомість українські сили тримають оборону на 7 напрямках

Зміст

Про це 27 березня повідомляє Генштаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 27.03.24 орієнтовно становлять:

  • особового складу ‒ близько 439 190 (+1030) осіб,
  • танків ‒ 6904 (+11) од,
  • бойових броньованих машин ‒ 13 216 (+9) од,
  • артилерійських систем – 10 931 (+27) од,
  • РСЗВ – 1019 (+0) од,
  • засоби ППО ‒ 728 (+1) од,
  • літаків – 347 (+0) од,
  • гелікоптерів – 325 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 8578 (+25),
  • крилаті ракети ‒ 2015 (+1),
  • кораблі /катери ‒ 26 (+0) од,
  • підводні човни - 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 14 539 (+41) од,
  • спеціальна техніка ‒ 1794 (+45 од.

Зведення Генштабу: Росія активізувалася на Новопавлівському та Лиманському напрямках

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону.

На Куп’янському напрямку ворог здійснив 1 безрезультатну атаку на позиції наших військ в районі населеного пункту Іванівка Харківської області.

На Лиманському напрямку ЗСУ відбили 13 атак противника в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Терни, Ямполівка, та північніше Веселого Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, намагався прорвати оборону наших військ.

На Бахмутському напрямку Україна відбила 7 атак ворога в районі населених пунктів Іванівське, Богданівка, Кліщіївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку, нашими захисниками відбито 9 атак ворога в районах населених пунктів Бердичі, Семенівка, Невельське та Первомайське Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Новомихайлівка, Георгіївка, Урожайне, де противник, за підтримки авіації, 26 разів намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 7 разів атакував позиції наших захисників в районах Старомайорського Донецької області; Роботиного та північно-західніше Вербового Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Протягом минулої доби здійснив 3 безрезультатні атаки на позиції наших військ в районі населеного пункту Кринки Херсонської області.

Армія Росії завдала 5 ракетних та 74 авіаційних ударів по території України

Протягом минулої доби відбулося 67 бойових зіткнень.

Загалом, протягом минулої доби ворог завдав 5 ракетних та 74 авіаційні удари, здійснив 152 обстріли з реактивних систем залпового вогню позицій наших військ та населених пунктів. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення.

Вночі російські окупанти вчергове атакували Україну, застосувавши 13 БПЛА типу Shahed. Силами та засобами протиповітряної оборони України 10 БПЛА було знищено.

Протягом минулої доби авіаційних ударів зазнали населені пункти Новоєгорівка, Іванівка, Кислівка Харківської області; Білогорівка Луганської області; Терни, Ямполівка, Веселе, Курдюмівка, Часів Яр, Бердичі, Новопокровське, Новомихайлівка, Микільське, Карлівка, Уманське, Семенівка, Красногорівка, Олександрівка, Старомайорське Донецької області; Малинівка Запорізької області.

Під артилерійським вогнем були понад 130 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Сили оборони уразили засіб протиповітряної оборони та артилерійський засіб ворога

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 2 пунктах управління та 8 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 1 засобу протиповітряної оборони, 1 артилерійському засобу та 1 складу боєприпасів противника.

  • Протягом доби 26 березня на фронті відбулося 50 бойових зіткнень. Росіяни 48 разів намагалися штурмувати позиції Сил оборони на шести напрямках. З них 21 - на Новопавлівському.
Теги:
Читайте також:
Київ
+20°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.49
    Купівля 41.49
    Продаж 42
  • EUR
    Купівля 48.21
    Продаж 48.88
  • Актуальне
  • Важливе
2025, п'ятниця
18 липня
13:42
Ольга Стефанішина
Стефанішина розповіла, які завдання поставив перед нею Зеленський щодо співпраці зі США
13:25
ПВК Вагнер
У Малі вбили вагнерівця, який був тренером російського боксера Повєткіна, - ЗМІ
13:21
Вранці 18 липня РФ запустила безпілотники по території України: у Кам’янському районі на Дніпровщині є загиблі й поранені
13:17
Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія просять розірвати зв'язки з РПЦ
Київській митрополії УПЦ МП дали місяць на усунення порушень закону й розірвання зв'язків з РПЦ
13:13
Володимир Зеленський
Франція готова навчати додаткових пілотів для винищувачів Mirage: Зеленський за підсумками розмови з Макроном
13:02
Іван Малкович
Тільки війна змусила обрати українське, - видавець Іван Малкович
12:51
Петр Павел
Президент Чехії Павел підписав закон про криміналізацію комуністичної пропаганди
12:40
Заступник голови Мінкульту Наджос засудив виступ російського диригента-путініста Гергієва в Італії
12:37
"Ліло і Стіч"
"Ліло і Стіч" став першим голлівудським фільмом у 2025 році, який досяг $1 млрд у прокаті
12:26
Оновлено
Зеленський призначив Умєрова секретарем РНБО і визначив три персональні завдання на новій посаді
12:20
Огляд
міжнародний огляд
Президент Зеленський спробував оновити уряд на тлі російського наступу, а Росія на повну користується 50-денним вікном Трампа. Акценти світових ЗМІ 18 липня
12:17
Ексклюзив
дрони-перехоплювачі
Авіаційний експерт Криволап пояснив, на якій висоті дрони-перехоплювачі можуть ефективно збивати "шахеди"
12:03
OPINION
Новий Кабмін: персональних змін на гірше не сталось
12:00
мобілізація
Комітет Ради підтримав працевлаштування та бронювання для військовозобов’язаних у розшуку
11:35
Польща
МЗС Польщі радить своїм громадянам не їздити до Росії
11:28
Оновлено
прапор, Євросоюз
Рада ЄС схвалила 18-й пакет санкцій проти РФ
11:26
Журналіст і військовий Сергій Єфремов зник безвісти на Луганщині
11:01
Нарощення виробництва, якісне забезпечення військових, цифровізація процесів: Шмигаль провів першу нараду із заступниками
10:45
Продовження екранізації відеоігри Mortal Kombat: вийшов перший офіційний трейлер фільму "Мортал Комбат 2"
10:45
Ексклюзив
Юлія Свириденко
Історія виконавчої влади в Україні, як вертикалі влади, припинила своє існування, - Омелян
10:44
Окупанти просунулися на Донеччині поблизу адмінкордону із Запорізькою областю, - DeepState
10:43
Оновлено
долар євро валюта обмін
Курс валют на 18 липня: скільки просять за євро та долар в обмінниках
10:36
Відключення електроенергії
Споживання електроенергії зростає через хмарну погоду та дощі: ситуація в енергосистемі 18 липня
10:09
Оновлено
Руслан Ротань та президент "Полісся" Геннадій Буткевич (ліворуч)
"Олександрія" і "Полісся" дізнались суперників у Лізі конференцій
10:07
OPINION
Новий уряд. Два міністерства-монстри й незамінний Галущенко
10:05
Севастополь
Окупанти планують незаконне будівництво для відмивання грошей у Севастополі, - "Жовта стрічка"
09:49
Ексклюзив
фестиваль "Червона Рута"
Мета фестивалю "Червона Рута" - виховання молоді в українських традиціях, - виконавчий директор Мельник
09:15
У Київському метро пасажирка висловлювала підтримку РФ, після чого її вдарив інший пасажир: поліція проводить перевірку
08:56
ЗСУ, ППО
Сили ППО збили 11 із 35 БПЛА, якими РФ атакувала Україну
08:41
Ексклюзив
ЗСУ
Сили оборони України мають всі шанси відбити окуповані території Сумщини, - "Сталевий кордон"
08:40
netflix
У Netflix заявили про перше використання ШІ під час створення серіалу
08:36
Оновлено
БПЛА, шахед, дрон
РФ атакувала Україну дронами та КАБами: на Дніпровщині ворог поцілив у електровоз, машиніст загинув, його помічник – поранений
08:11
Оновлено
на фото: ЗСУ
Минулої доби на фронті відбулося 180 боїв: на Покровському напрямку українські захисники зупинили 61 штурм
08:05
OPINION
Зеленський ризикує. У Свириденко теж можуть прокинутися амбіції
08:01
Дональд Трамп
У Трампа виявили венозну недостатність
07:52
Партизани розсекретили позиції ППО біля важливих об'єктів у Ленінградській області
07:40
втрати окупантів
Армія РФ за добу втратила 1180 військових, 47 артсистем та 3 танки
07:16
Китай
Китай звинуватив закордонні розвідувальні служби у крадіжці рідкісноземельних матеріалів
06:48
Дональд Трамп, саміт НАТО в Гаазі
У Японії заявили, що мита Трампа не є найкращим інструментом для усунення дисбалансів
06:39
Радбез ООН
Радбез ООН скликав екстрене засідання через загострення в Сирії
Більше новин