
Росіяни намагаються малими групами з Курщини заходити на українську територію, - ОТУ "Сіверськ"
Російські військові з Курської області намагаються малими групами піхоти заходити на територію України. Також ворог продовжує застосовувати весь наявний арсенал озброєння
Про це заявив речник ОТУ "Сіверськ" Вадим Мисник, цитує Укрінформ.
"Ворог тут спокійно не почувається. Вони тут мають накопичення певні на території Курської області й розширюють зону активних бойових дій, намагаються заходити малими групами піхоти на нашу територію. Сили оборони максимально знищують ворога, не дають їм просуватися вглиб території", - сказав він.
За його словами, окупанти намагаються завдавати комбінованих ударів на українські позиції, використовуючи наземні засоби та з повітря.
"Це здебільшого піхота на якихось засобах пересування: квадроцикли, мотоцикли, бо саме важка військова техніка не може вільно тут діяти - ми своєчасно її ідентифікуємо і знищуємо, тож саме така тактика реалізації їхньої чисельної переваги. Намагаються пройти, накопичитись і якось зафіксуватися", - зауважив Мисник.
Водночас речник додав: наразі армія РФ зменшила використання FPV-дронів та БПЛА, однак продовжує застосовувати весь наявний арсенал озброєння.
- Цього ж дня стало відомо: російська армія поступово "сповзає" від Покровського напрямку до Торецького. Також нині спостерігається трохи менше активності окупанта на Купʼянському, Харківському й Сіверському напрямках.
- Актуальне
- Важливе















