Генштаб підтвердив ураження паливно-заправного комплексу аеропорту в Сочі
У ніч проти неділі, 3 серпня, у місті Сочі Краснодарського краю РФ поскаржилися на вибухи на тлі атаки безпілотників. За словами місцевих, спалахнула нафтобаза "Роснефть-Кубаньнефтепродукт". Наступного дня Генштаб підтвердив атаку
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
"Вчора Сили безпілотних систем Збройних Сил України у взаємодії з іншими складовим Сил оборони уразили паливно-заправний комплекс аеропорту "Сочі", що в Краснодарському краї", – йдеться в матеріалі.
На місці здійнялася сильна пожежа. Також уточнюється, що на летовищі розміщувалася армійська авіація РФ.
"В Адлерському районі уламки безпілотника влучили у цистерни з нафтопродуктами, внаслідок чого сталося загоряння. Ліквідацію наслідків пожежі вже розпочали. На місці працюють 127 осіб та 35 одиниць техніки", – заявив мер Сочі Андрій Прошунін 3 серпня.
У російських пабліках зазначили, що горить нафтобаза "Роснефть-Кубаньнефтепродукт" у районі аеропорту "Сочі" (Адлерський аеропорт – ред.).
Як пише ASTRA, жителі Сочі повідомляли про вибухи та пожежу. У міжнародному аеропорту Сочі пасажирів евакуювали у бомбосховищі, деякі з них скаржилися на відсутність води. Аеропорт Сочі раніше повідомив про зупинення роботи. На ранок аеропорт відновив свою роботу.
В оперштабі додали, що спалахнули ще гаражі та магазин. Пожежу на нафтобазі й досі гасять.
- У ніч на 2 серпня одразу в кількох містах Росії та Криму росіяни поскаржилися на атаку БПЛА. Генштаб заявив, що Сили оборони України уразили Рязанський та Новокуйбишевський нафтопереробні заводи, базу пально-мастильних матеріалів "Анна нафтопродукт" у Воронезькій області, підприємство ВПК РФ "Електроприлад" у Пензі.
- Актуальне
- Важливе