Як донецькі фани палили прапор "ДНР"
Фанати донецького "Шахтаря" спалили прапор "ДНР" у матчі групового раунду Ліги чемпіонів проти французького ПСЖ, який відбувся на "Львів Арені"
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сторінку ультрас у соцмережі.

Нагадаємо, "Шахтар" програв ПСЖ у Лізі чемпіонів 0:3.
- Актуальне
- Важливе