У Києві ледь не згоріло головне управління поліції
Сьогодні у підвальному приміщенні Головного управління Національної поліції у місті Києві, де розташований тир, відбулося загоряння
Про це повідомляє Еспресо.TV.
На вул. Володимирська, 15, де розташований главк, у підвалі під час ремонтних робіт різали арматуру, й від іскри загорілася дерев'яна підлога. Особовий склад евакуювали. Потерпілих немає.
До будівлі з'їхалося до десятка пожежних машин. Рух на вулиці повністю перекрито.
Наразі повідомляють, що пожежу вдалося загасити. Проте пожежники не залишають місце події.

- Актуальне
- Важливе