Корумповану і старомодну екоінспекцію потрібно повністю ліквідувати, - Семерак
Екологічну інспекцію потрібно ліквідувати, адже вона неефективна, корумпована і старомодна
Про це заявив міністр екології Остап Семерак в ефірі Еспресо.TV.
За його словами, эдиний інструмент, який існує у міністерства природи - це екологічна інспекція, але одне нелегально зрізане дерево коштує річну зарплату екоінспектора.
"Їх проїла іржа корупції і коли ми говоримо про Грибовицьке сміттєзвалище і катастрофу, яка сталася на Львівщині, то екоінспекція Львівської області 3 роки судилася з комунальним підприємством за право здійснити легальну перевірку. І їх не пускали, тому що був "договорнячок", - розповів міністр.
Він стверджує, що якщо змінити одну людину на іншу - це не дасть результат.
"Відомство потрібно ліквідувати, адже воно неефективне, корумповане і старомодне. Замість нього потрібно створити нове і з новими кадрами, а жодних переатестацій бути не може", - додав Семерак.
- Актуальне
- Важливе