Кому потрібний компроміс з Януковичем?

21 лютого, 2014 п'ятниця
15:15

Увесь брєд полягає в тому, що це він погодився з нашими вимогами, але неповністю, і тому опозиція чекає рішення Майдану чи йти на такий компроміс

Зміст

Прикольна річ ці переговори. Цілу ніч кілька європейців, один представник Путіна, Янукович та три лідери опозиції вели переговори. Мета зрозуміла – припинити кровопролиття і обрати нового Президента. Для цього треба купа додаткових факторів: зміна законодавства, ЦВК, прокурора, Конституції тощо. За 8 годин напрацювали якийсь варіант, яким всі залишились незадоволені. Що в принципі зрозуміло, бо нема такого компромісу, яким задоволені всі.

Представник Росії, наскільки мені відомо, відмовився підписувати компромісну домовленість, бо він, певно, вважає, що занадто багато поступок народу, у Батьківщини теж виникли проблеми: ми всі одноголосно заявили, що зможемо погодитись на домовленості, лише в тому випадку, коли їх підтримає Майдан. Адже, на нашу думку, головні у всьому цьому процесі – люди, майданівці, які встали проти режиму. А не політики, навіть якщо вони стоять пліч-о-пліч з народом.

О 12 год. мало бути театральне підписання домовленостей, але наша фракція відклала його до того часу, поки буде отримано згоду Майдану. 

Що робить Янукович? Він заявляє, що готовий на дострокові президентські вибори, і на повернення до Конституції 2004 року, а ЗМІ починають писати про те, що опозиція погодилась з позицією Януковича.

Увесь брєд полягає в тому, що це він погодився з нашими вимогами, але неповністю, і тому опозиція чекає рішення Майдану чи йти на такий компроміс. Є велика ймовірність того, що згоди з нашого боку так і не буде.

А ЗМІ вже обсмоктують тему того, що опозиція пристала на підходи Януковича. Для чого це робиться? Для того, щоб зірвати ці домовленості, очевидно. Пам’ятаєте, того снайпера, який сидів на даху, і стріляв то в Беркут, то в Майданівців, провокуючи подальше кровопролиття?

От сиджу я і думаю, як бути?! Йти на компроміс, наступаючи на хвіст третій силі, яка намагається розірвати Україну, чи відстоювати до кінця усі вимоги Майдану, роблячи можливим розкол країни, і підігруючи третій стороні. Я не знаю відповіді! Тому й раджусь.

Для мене важливо, щоб вибори Президента відбулись якомога швидше, і краще вже на початку літа чи в кінці весни, але для цього треба знайти достатню кількість голосів в Парламенті і змусити європейців підтримати таке рішення Парламенту, не допустивши нових тисяч вбивств Януковичем. Який розвиток подій буде обрано, стане зрозуміло вже сьогодні. Дуже сподіваюсь, що в Парламенті знайдеться достатня кількість людей, які прискорять перевибори.

Олександр Бригинець

Теги:
Читайте також:
Київ
+12.6°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, субота
13 червня
09:17
Ексклюзив
Володимир Путін і Роман Абрамович
Було декілька завдань: Рибачук про приїзд Абрамовича до Зеленського
09:03
Оновлено
fpv-дрон, фпв, ЗСУ, Сили оборони, фронт, Генштаб
Військові вдарили по порту Темрюк на Кубані. Відбулося 237 боїв, знищено 1310 окупантів. Підсумки роботи Сил оборони на ранок, 13 червня
09:02
РФ масовано вдарила по Херсону авіабомбами, спалахнула масштабна пожежа
08:48
ракетний комплекс "Іскандер-М"
Росія модернізує ракети "Іскандер-М" для обходу Patriot і збільшення дальності до 1000 км
08:40
Огляд
Карта бойових дій за 6-13 червня
Карта бойових дій 6-13 червня: перерізання Криму, криза в Костянтинівці та ще один контрнаступ
08:30
Огляд
експертна дискусія
5 мільярдів на зиму: де план, де потужності і хто відповість за результат?
08:24
Абсолютний чемпіон світу Усик зустрівся з президентом США Трампом у Білому домі
Абсолютний чемпіон світу Усик зустрівся з президентом США Трампом у Білому домі
08:00
Ексклюзив
Стівен Пайфер
Аргумент про "першопричини війни" Росія вигадала заднім числом, - дипломат Пайфер
07:48
ЧС-2026, чемпіонат світу 2026 з футболу, ФІФА
ЧС-2026 з футболу, результати в групах B і D: США розгромили Парагвай, а канадці та боснійці розписали першу нічию на чемпіонаті
07:45
OPINION
Чи готова Україна до створення приватних військових компаній
07:20
Кремль москва
Росія створила нове "незалежне" відеоагентство для поширення пропаганди в Азії та Африці, — розслідування
2026, п'ятниця
12 червня
23:00
Уродженець Одещини Томак може не сформувати уряд Румунії — одна з ключових партій відмовила у підтримці
22:53
Ексклюзив
Вибух в Чонгарі
Триває робота над перетворенням півострова Крим на "острів", - полковник запасу ЗСУ Селезньов
22:42
Петер Мадяр
Прем'єр Мадяр: ми домовились з Україною про права закарпатських угорців за кілька тижнів
22:10
Дональд Трамп та Алі Хаменеї
США та Іран готуються підписати мирну угоду в неділю в Женеві, літаки ВПС перевозять техніку, –джерела
22:05
Ексклюзив
Олег Рибачук
У нас не так багато варіантів: Рибачук про сценарії перезавантаження влади в Україні
21:33
Ексклюзив
Зеленский путін
Вікно можливостей може відкритися цієї осені: політолог Рейтерович щодо перемовин з РФ
21:25
Александр Стубб
Росія подає "тихі сигнали" готовності до діалогу з ЄС щодо України, — президент Фінляндії Стубб
21:10
Ексклюзив
Володимир Путін і Роман Абрамович
Дипломат Пайфер пояснив, навіщо Москва відправляла Абрамовича до Києва
20:53
Ексклюзив
"Орешник" путін
Це зброя інформаційно-психологічного тиску, але ризики є: Селезньов про погрози РФ у найближчу добу застосовувати "Орешник"
20:51
Вступ України в ЄС
Всі країни ЄС погодились почати переговори про вступ України та Молдови
20:48
Володимир Зеленський
Україна вилучила російську з переліку захищених мов Хартії — Зеленський підписав закон
20:17
Російський літак, який розбирають на запчастини через санкції
У РФ після бензинової кризи почалися проблеми з пальним для літаків
20:04
OPINION
Тема війни у росіян явно не викликає ентузіазму
19:45
Марко Рубіо
Рубіо привітав Росію з національним днем і висловив надію на "більш конструктивні відносини" між країнами
19:43
Оновлено
Міністр оборони Латвії Райвіс Мелніс
Міністр оборони Латвії Мелніс зустрівся в Києві з Зеленським під час свого першого закордонного візиту
19:29
НАТО
НАТО хоче надати головнокомандувачу більше повноважень для збиття російських дронів до саміту в Анкарі, — Politico
19:10
Ормузька протока
Половину нафтових поставок через Ормуз відновлено, США відкриють протоку незалежно від Ірану, — міністр енергетики
19:06
Ексклюзив
Путін під час "прямої лінії" наприкінці 2025 року
"Двіжуха" пішла, але не в тому напрямку, про який думав Путін: Рибачук про відкритий лист Зеленського
18:44
МВФ
МВФ попередньо погодив Україні транш у $700 млн попри провал закону про оподаткування посилок, — Bloomberg
18:30
Ексклюзив
Стівен Пайфер
Пайфер: Справжні переговори стануть можливими лише після погіршення становища Росії
18:22
росія китай
Китай тренував російських солдатів для війни проти України — спецслужби ЄС мають докази
18:19
Оновлено
Зеленський зустрівся з воїнами
Звільнення військових, які служать найдовше, 300 тис. грн на передовій: у Міноборони запустили трансформацію Сил оборони
18:17
Борис Пісторіус
Досвід України у війні дронів і РЕБ надзвичайно цінний для Німеччини, – Пісторіус після поїздки на Запоріжжя
18:15
Огляд
електросамокати
Електросамокати виходять з-під контролю: як побиття військових у Львові оголило проблему безпеки
18:03
росія проти НАТО
Росія здатна на обмежену атаку проти НАТО навіть під час війни в Україні, — парламентська комісія Швеції
17:56
Путін на параді у Москві (9 травня 2026 року)
Путін визнав, що українські дрони не дають росіянам на фронті "підняти голову"
17:41
Герман Галущенко
ВАКС продовжив арешт ексміністра Галущенка на два місяці та зменшив заставу до 150 млн грн
17:30
Супутниковий знімок російського комплексу для запуску дронів біля білоруського кордону
Росія побудувала мережу дронових баз біля Білорусі і два роки використовує її для ударів по Україні, — Радіо Свобода
17:13
Новини компаній
Перший Wellness Forum
Компанія blago стала партнером Wellness Forum — першого в Україні форуму про здоров’я та енергію
Більше новин