live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Карнавальна процесія, ведмеді та страховиська: Як на Буковині відзначили фантастичне і автентичне свято

У Красноїльську, на Черкащині, відсвяткували Маланку – свято, яке зберегло свої 400-річні традиції та щороку вабить на Буковину туристів з різних куточків світу

Про Красноїльську Маланку відомо в усьому світі. Самі мешканці села готують до цього дня майже весь рік, адже подивитися на унікально дійство з’їжджаються туристи з різних країн. 

null

null

У святкуванні беруть участь усі: від малечі до дорослих. Вони самостійно готують собі костюми, бутафорську зброю, гримують себе та один одного. Унікальність свята полягає ще й в тому, що за 400-річну його історію автентичні традиції залишилися майже незмінними.

null

null

null

Маланку святкують на Старий Новий рік – з 13 на 14 січня. Традиційно свято більше поширене і популярне у західних регіонах України. 

null

null

null

null

Свято починається з самого ранку. Учасники процесії, ряджені в костюми, ходять від хати до хати, співають пісень, танцюють та вимагають гроші.

null

null

null

null

null

Після своєрідних щедрувань на центральній вулиці Красноїльська збирається карнавальна процесія. Вона вражає своєю масовістю, адже близько тисячі мешканців, виряджені у яскраві костюми, справляють фантастичне враження.

null

null

null

null

null

null

null

null

null

фото: REUTERS

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати