//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

10 фактів із життя Сергія Носенка


фото: Facebook Сергія Носенка
На виборах президента підприємець Сергій Носенко виступає як самовисуванець

Еспресо.TV розповідає про 10 фактів з життя підприємця, кандидата у президенти України Сергія Носенка.

1. Йому 49 років. Народився в Києві. Навчався в Національному технічному університеті “Київський політехнічний інститут” та Українській академії зовнішньої торгівлі. Одружений, має двох дітей.

2. У 1994-2011 роках обіймав керівні посади в міжнародному фінансовому холдингу Coris Group (Франція). Носенко очолював напрям розвитку компанії в країнах СНД і Балтії, брав участь у створенні та управлінні інвестиційними проектами в 30 країнах.

3. У 2011-2019 роках — старший керуючий директор в міжнародній інвестиційній компанії International Investment Partners (США). Компанія займається фінансовим консалтингом, інвест-банкінгом, антикризовим управлінням у різних галузях.

Головні проекти, якими керує Носенко в International Investment Partners – бізнес в області сировинних ресурсів і базових металів і інфраструктури для ринків Америки і Азії. Серед партнерів і клієнтів компанії – UBS, Deutsche Bank, KPMG, Soros, Jefferies, KKR, Blackstone.

4. Носенко в 2016 році брав участь у довиборах до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі у Полтавській області. До Ради він не пройшов.

Читайте також: 20 фактів із життя Петра Порошенка

5. 5 лютого 2019 року Центрвиборчком зареєстрував Сергія Носенка кандидатом у президенти.

Його передвиборча програма містить низку радикальних вимог. Зокрема, армія має стати контрактною. Носенко планує дозволити українцям вільно володіти вогнепальною зброєю. Співпрацю з Міжнародним валютним фондом кандидат хоче обмежити. Також Носенко обіцяє скасувати мораторій на продаж землі та монетизувати пільги.

null

6. Ділові стосунки пов’язують Носенка з екс-керівником СБУ Валентином Наливайченком.

У 2008 році донька Валентина Наливайченка разом із Носенком заснувала компанію “Смайл Холдинг Україна”. Згідно із статутними документами, основними видами діяльності підприємства є інформаційні послуги, робота з нерухомістю і допомога страховим компаніям.

Пізніше Наливайченко працював у цій компанії як консультант з питань іноземних інвестицій.

Носенко також обіймав посаду координатора з економічних питань "Антикорупційного руху Валентина Наливайченка".

Читайте також: 10 фактів із життя Юлії Тимошенко

7. Носенко є одним із засновників громадської організації "Розвиток". Під цим брендом Носенко будує в Україні мережу креативних хабів.

Ключовими завданнями проекту повинні стати консолідація правих, консервативних економістів України, формування проектів галузевих реформ і напрацювання комплексної стратегії.

За словами Носенка, хаб "Розвиток" є не просто класичним простором коворкінгу і освіти. Це соціально-просвітницький проект, головним завданням якого є формування нових спільнот людей, які зацікавлені в отриманні сучасних знань.

null

8. Носенко заявляє, що рішення йти у президенти він прийняв спонтанно. На цій посаді він "бажає поділитися досвідом, здобутим під час роботи в інвестиційному бізнесі за кордоном, який може бути цінним для України".

9. За 2017-й рік Носенко заробив 7,5 млн грн. На рахунках у нього задекларовано 246,7 тис. грн, 191 євро та 917 доларів, готівкою – $50 тис., 40 тис. євро та 1 мільйон гривень.

10. Носенко також задекларував дві квартири в Києві, дві земельні ділянки в Київській області (одна з них в оренді). Носенко має три автомобілі: Land Rover і Range Rover 2014 і 2008 років випуску та Porsche Cayenne 2012 року. Його дружина Любов має Porsche Cayenne 2008 року випуску.

Читайте також: 10 фактів із життя Андрія Новака

новини партнерів

‡агрузка...

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

23 березня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати