live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Віталій Портников: Україна не повинна бути піратським кораблем


фото: youtube
Спостерігачі в Україні вважають позов, поданий Міністерством юстиції США проти Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова сигналом президенту України Володимиру Зеленському

Але у Києві звично плутають поведінку Москви і Вашингтону. Це Кремль посилає сигнали, коли прагне забезпечити корекцію чужої політики.  А у Сполучених Штатах просто працює правосуддя.

І Ігор Коломойський розуміє це краще за багатьох його співвітчизників.  Після націоналізації “Привату” він переконався, що Україна Петра Порошенка стає якщо не правовою державою, так державою, вразливою для західного правосуддя. І від позовів США ця Україна його не захистить.  Як не захистять його від позовів США ні Ізраїль, ні європейські держави.  І Росія Путіна не захистить - швидше пограбує.

Саме тоді Коломойський і вирішив перетворити Україну на африканський бантустан, створити у ній владу, вимушену захищати його від американського правосуддя і правосуддя будь-який іншої цивілізованої країни.  У 2019 році мільйони українців - виборців Володимира Зеленського - стали співучасниками цього плану.  Під гаслом боротьби з “баригами” вони забезпечили олігархічний реванш і захист Коломойського від правосуддя.

Тому питання не у тому, зрозуміє чи ні Зеленський наслідки дій американського правосуддя для своєї країни і себе особисто.  У Зеленського особливого вибору немає, його зв'язок з Коломойським навряд чи зруйнується. Питання у тому, чи згодні українці і далі виглядати в очах решти світу величезним піратським кораблем, на який після президентських і парламентських виборів 2019 року перетворилася захоплена олігархом держава Україна.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати