Впарити російський фуфломіцин. Як ОПЗЖ прагне вколоти українцям вакцину Путіна?

9 грудня, 2020 середа
15:57

Як нагнути Україну, впарити їй російський фуфломіцин і отримати політичну вигоду для повзучої агресії РФ проти України?

Зміст

Кремль таки дуже прагне виліпити із ОПЗЖ та її лідерів “вакцинних рятівників України”. Але, звісно, не йдеться ні про яку Pfizer/BioNTech, яку у рамках програми вакцинації отримують британці. Нам хочуть впарити “Спутнік 5”.

До процесу обробки рядових українців і “какойразніци” від влади долучилися Віктор Медведчук, телеканали НАШ, ЗІК, Ньюзван і 112, а ще російські пропагандисти на чолі із самою Ольгою Скабєєвою. Проросійські рупори в унісон запускають фейк, що кум Путіна особисто домовився про... передачу в Україну технології виробництва вакцини “Спутник 5” — її начебто вироблятимуть на харківському підприємстві “БіоЛік”.

Немає жодних доказів цих домовленостей — лише відео Медведчука із очільником центру російського виробника вакцини Олександром Гінцбургом і гендиректором російського фонду прямих інвестицій Кирилом Дмітрієвим

Але хайп запущено і “БіоЛік” мусив офіційно виправдовуватись, що і не думав, і узагалі має справу лише із офіційно зареєстрованими препаратами в межах законодавства України.

Однак маховик пропаганди запущено — і ті постійні глядачі медіа випорожнень пулу Кремля в Україні, які увірували в “зовнішнє управління” зараз змушені повестись на нову маніпуляцію. Що вакцина типу є, її дають безкоштовно добрі росіяни, особисто домовляється видатний державник Медведчук. Але “київський режим не дає добро, бо вакцина російська!”

Тобто — хочете жити, то виносьте Зеленського. Хочете врятувати своїх рідних від ковіду — дозвольте закупити російську вакцину, бо ми типу не можемо чекати ту, яку закуповують Великобританія, США і Франція з Німеччиною. Тому так — давайте купимо не “Пфайзер”, “Модерна” чи “Астра Зенека”, а коктейль із бояришніка та плювків Путіна. В ефіри проросійського телепулу вмикають фейкових глядачів, які типу мають підвести до думки, що нас треба вакцинувати “Спутніком 5”. Бо ми типу країна третього світу і у нас не буде вакцини прямо тут і зараз. В кращому разі вона прийде на початку весни. 

Цікаво, що розганяти тезу про бідність і неспроможність України активно в унісон із прокремлівським пулом узялось ТСН та УНІАН — ресурси ситуативного союзника Медведчука Ігоря Коломойського. Який дуже хвилюється за свої тюремні перспективи за президентства Джо Байдена — і тому разом ці двоє активно накачують інформаційний простір фейками та вкидами проти Західного світу. 

Чому російські сили активізувались прямо тут і зараз? 

Справа в тому, що 5 грудня Глобальний альянс із вакцин та імунізації отримав від України першу частину заявки до світової ініціативи COVAX, другу частину заявки Україна подасть 14 грудня.

Ось, що про це сказав очільник МОЗ Максим Степанов:

“На минулому тижні, в п’ятницю, я підписав технічні документи з глобальною ініціативою COVAX на отримання вакцини. Ми повинні її отримати в першому півріччі 2021 році, розраховуємо на кінець першого – початок другого кварталу. Ми повинні отримати 8 млн доз”.

Ще у листопаді головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що ця програма дозволить домовитися про виділення Україні вакцини від коронавірусної хвороби на безкоштовній основі для 20% населення. Хорошої, якісної і ретельно протестованої вакцини, а не фуфломіцину ОПЗЖ. 

Чим більше українці дізнаються про програми вакцинації топових країн Європи, чим більше у новинах деталей про те — як працює та ж Pfizer/BioNTech, яку вводять британським пенсіонерам — тим менше наших локальних аборигенів захочуть вколоти російський продукт своїм батькам і дітям. Бо мудрі люди знають, що найкраще, що може вийти із російських лабораторій — це хіба хімічна зброя “Новічок”.

Для Медведчука хайп на епідемії — питання суто прагматичне і політичне. Щоб під шумок і страх коронавірусу — підняти питання дружби з РФ. Що типу треба подружитися з агресором заради спасіння “граждан” від коронавірусу. Недарма агресивна реклама “Спутніка 5” на каналах ОПЗЖ ТБ іде подвійною ударною силою із заявами про те, як офігенно жилося в Радянському союзі.

Та про те, що нам треба конче повернутися до РФ та інтегрувати собі зросійщений і знищений Донбас

Саме заради цього канали Медведчука активно нагнітають паніку. В стилі — не купимо фуфломіцин, то помремо як таргани і будуть гроби як в Бергамо.

Перший етап цієї інформаційної істерії розпочався напередодні місцевих виборів — десь за два тижні, коли Віктор Медведчук на камеру розповів куму Путіну як вакцинував Оксану Марченко.

А потім ніким не уповноважений лідер ОПЗЖ почав впарювати ідею про швидку купівлю російської вакцини. 

І це нічого, що від жовтня до сьогодні у ЗМІ з'явилася низка інформації про те, що “Спутнік 5” — тупий розвод кошенят. Ось новина про російських медиків, які заразились коронавірусом після вакцинації (медики), а ось російський медійник Олексій Півоваров чесно зізнається, що позитивний тест на корону отримав після вакцинації “Спутніком 5”.

І хоча авторка цього матеріалу не так часто хвалить Володимира Зеленського — він ще у жовтні оперативно видав заяву, де спростував оці усі нагнітання про безальтернативність російськоі суміші невідомого походження. Зацитую: “Саме Євросоюз підтвердив, що допоможе отримати справжню вакцину, коли вона з’явиться і не викликатиме сумнівів у вчених. Тому не дуже раджу вірити у передвиборчі ініціативи окремих циніків, які вже вакцинувалися неперевіреним способом”. 

Так само зараз — після чергової хвилі російської дезінформації я бачу, що Україна домовляється як США про поставку вакцини від коронавірусу в режимі екстреного застосування (Степанов США). Тому поки перемагає здоровий глузд, але ж ми знаємо, як деструктивно діють на мізки канали ОПЗЖ ТБ. Бо насправді побороти оцей вірус невігластва і зросійщення могла одна виконана обіцянка Володимира Зеленського. Просто закрити зливні бачки Медведчука, фінансовані російським кешем. 

Тобто це свідчить, що в умовах повного провалу антиковідних заходів від влади — тиск і панічні настрої посилюватимуться. Щоби помирити нас із Росією. Дати куму Путіна побільше заробити — бо як тільки капіталізуються відносини РФ та України, тим у більший кеш виходять два куми — Віктор і Володимир. 

А тепер кілька тверезих фактів. 

Росія ніколи не була прикладом успішної боротьби з COVID. Вона стабільно у переліку держав із високим відсотком хворих на корону. За останню добу — більше 26 тисяч нових хворих на ковід і шкала не зменшується.

Тому тут іде мова про ідеологічну війну. Мовляв, Медведчук і Путін домовилися про постачання вакцини. Українська влада сказала “фє”. І тепер у проросійських сил є змога говорити про гроби як в Бергамо.

Хоча головна мета усіх цих накруток — вийти в кеш і мати з лоха. Аби потім інформаційно, морально і фінансово зубожілий українець пішов — і подарував владу ОПЗЖ, а Україну Російській Федерації. Без жодного бою.

Думайте і не хворійте. 

Теги:
Читайте також:
Київ
+24.9°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, п'ятниця
3 липня
16:20
Оновлено
теракт в Монако
В українки, яку підозрюють у замаху на Єрмолаєва в Монако, проводять обшуки
16:11
Оновлено
наслідки удару по Києву 2 липня 2026
РФ масовано вдарила по Україні 2 липня: в Києві кількість загиблих зросла до 30, десятки постраждалих
16:02
Микола Тищенко, суд
В депутата Тищенка забрали закордонний паспорт і призначили заставу у 10 млн грн, - рішення ВАКС
15:46
Ліонель Мессі, ЧС-2026
Мессі з Аргентиною стартують у плейоф, Колумбія грає з Ганою: розклад матчів та трансляцій 1/16 фіналу на 3-4 липня
14:47
Юлія Тимошенко в суді
Апеляція ВАКС відмовилася передавати справу Юлії Тимошенко в інший суд
14:39
Дрони-перехоплювачі, РЕБ "Фантом", мінісистеми ППО: українські розробники представили понад 20 оборонних розробок у сфері новітніх технологій
14:25
москва, кремль
США попередили Польщу про підготовку збройних провокацій РФ у найближчі місяці, – The Telegraph
14:00
OPINION
Путін почав переслідування "своїх" з кооперативу "Озеро"
13:54
Служба безпеки України
СБУ ударила по аеродромах "Саки" та "Гвардійське", де росіяни зберігали винищувачі й "шахеди"
13:22
"Вимагаємо системних змін, а не лише збільшення штрафів", – батько 12-річного хлопця, який загинув у резонансній ДТП в Києві
12:20
пшениця зерно
У Мінекономіки розповіли, як можуть отримати бронювання малі фермери
11:51
Дрон, СБС, ЗСУ, Сили оборони, фронт, Генштаб
Від початку року СБС наростили ефективність дальніх ударів на 1150%
11:34
ТЦК
Миколаївський та Одеський ТЦК перевірять, реформу ТЦК представлять найближчим часом, – заступник глави Міноборони Шкураков
11:21
PR
як обрати квіти для балкона
Живий подарунок для конкретного простору: як обрати рослину для дому чи балкона
11:00
OPINION
Чи треба Путіну тиснути на Лукашенка, щоб той відкрив "другий фронт"?
10:57
Мюнхен
У Мюнхені оголосили надзвичайну ситуацію: бракує води через спеку й посуху
10:50
валюта
Курс валют на 3 липня: скільки коштують євро та долар у банках
10:44
Оновлено
Сумщина
Через атаки РФ на Сумщині та Дніпровщині загинули люди, на Харківщині - шестеро поранених
10:24
Оновлено
Без туристів, без бензину, але з панікою: російські офіцери-пенсіонери готуються обороняти Крим
10:23
Сибіга в Японії
Токіо допоможе відновити Києво-Печерську лавру: підсумки візиту Сибіги в Японію
10:11
нафта корабель
Компанії РФ майже повністю зупинили експорт дизпального на тлі позапланових ремонтів НПЗ
09:57
Оновлено
Бензин тільки для влади: у РФ чиновників почали обслуговувати на АЗС позачергово
09:38
наслідки удару по Києву 2 липня 2026
"Учора був шок, зараз розпач": мешканка будинку в Києві, зруйнованого ударом РФ 2 липня
09:32
США Україна
У Конгресі США закликали терміново озброїти Україну після масованої атаки РФ
09:12
Інфографіка
Кріштіану Роналду, ЧС-2026
ЧС-2026 з футболу: результати усіх матчів 1/16 фіналу та сітка плейоф
09:01
Кріштіану Роналду (в центрі), збірна Португалії, ЧС-2026
Португалія перемогла Хорватію, а Іспанія і Швейцарія не мали проблем із Австрією та Алжиром: результати матчів ЧС-2026 на 2-3 липня
08:51
вибух, ракетна атака
У російському Білгороді зникли світло й вода після ракетних ударів по ТЕЦ
08:24
Українські дрони вдруге за тиждень атакували НПЗ у Капотні поблизу Кремля
Удари по центрах космічного зв'язку РФ суттєво обмежують можливості окупантів, — аналітик Барчук
08:16
Оновлено
війна з росією
У ЗСУ з'являться роботи-гуманоїди, Mission Control обробляє майже 50 тис. місій дронів щотижня, а на фронті — 273 бої. Підсумки роботи Сил оборони за добу 2 липня
08:01
OPINION
Мобілізація в Росії. Це буде просто півтора мільйона голодних людей
07:57
Kyiv, а не Kiev: Швеція офіційно змінює написання українських географічних назв
07:55
ППО
РФ технологічно адаптовує дрони, якими атакує Україну, що ускладнює роботу ППО, – ISW
07:22
Оновлено
Швеція
МЗС РФ викличе посла Швеції через атаку дрона з червоною фарбою на посольство
2026, четвер
2 липня
23:19
міграція, мігранти
Наратив про "заміщення українців мігрантами" є частиною ІПСО, — економіст Новак
23:02
Дуже тривожно: росіяни виносять готівку з банків зі швидкістю 13 мільярдів рублів на день
22:54
МіГ-29
Польща спише МіГ-29, які мали передати ЗСУ, після відмови України поділитися дроновими технологіями
22:35
нафта
Єдиний НПЗ Грузії відмовляється від переробки російської нафти
22:00
Дональд Трамп
У Білому домі назвали удар РФ по Києву "безглуздим убивством" — Трамп досі "оптимістичний" щодо миру
21:58
Ексклюзив
москва, кремль
До чого нам треба готуватися: журналістка Данилюк-Ярмолаєва про вибори у РФ
21:21
ЄС скасовує мита на 80% експорту Вірменії, щоб відірвати країну від торгівлі з РФ
ЄС скасовує мита на 80% експорту Вірменії, щоб відірвати країну від торгівлі з РФ, — Bloomberg
Більше новин