Свирид Оранасович на стражі мірового порядка

Свирид Опанасович
11 липня, 2014 п'ятниця
13:32
Зміст

Викравши і утримуючи в плєну бойову красуню Надю Савченко ізвесне всім Х@йло сам собі сдєлав дуже хуйову услугу. Бо ето називаєцця "явка с повінной". Х@йло таким образом офіціально признав, шо являється стороной вооружонного конфлікта і берьот плєнних. І мір правильно всьо поняв, про шо свідєтєльствують заявлєнія ряда високопоставлених чиновників у США та ЄС. 

Соответствующі действія української власті були услишані міровими лідерами і можна сказать, шо діло Наді поступово стає одним із питань порядку денного, котре волнує прогресивне человечество.

Х@йлостан тупить і брикається. До Наді даже не пускають консула, хотя ето являється вопіющим нарушенієм всіх міжнародних норм. Но шо з тих піда-асів взяти? Вже кілька місяців работнікі консульської служби України не можуть зустрітися з українським режисером Сенцовим, хотя послано двадцять п'ять нот. Двадцять п'ять нот, плядь, лише шоб консул відвідав українського громадянина. Жодного ответа і нікакой реакції, плядь! Но якіто маріонєточні суди продлівають і продлівають його удєржаніє под стражей. По Наді то же самоє. І послє етого Х@йло шото рассказує о законності і праве. Вернецця етому пі-дару все сторицею.

Резонанс у світі относітєльно захваченной Х@йлом Наді поступово шириться. За дєло взялася i Amnesty International. Работаєм далі.

Сам Х@йло, розказавши равинам, шо Геббельс геній і приказавши увелічіть налоги, уїgав на Кубу, откуда покатаєцця по другим странам Латинської Америки і тіпа случайно залетить у Бразілію на фінал ЧМ Германія - Аргентіна. Прідя в сєбя от почутого равини пішли в сінагогу і довго молилися очищаясь од скверни. Їхню молитву без всякого сомнєнія почули євреї всього світу в очередний раз убідившись, шо Путін таки Х@йло. 

Вслєд улітающому Х@йлу розгавкався нєкій Дугін - ідєолог русскава міра. Каторий мужественно і смело обвініл царя-батюшку в колєбаніях і потворстве лібералам. Дєдушку веселить ето проявлєніє свободомислія в Х@йлостанє, де за любу критику вождя можно с льогкостью загриміть на нари. І вообще, нє пора лі начать в Х@йлостані масові репресії і посадки інакомислящих? Дєдушка щитає, шо пора.

Появилась інформація, шо український Крим превращається в самий дорогий дотаціонний регіон, куда Х@йляндія, провалив курортний сєзон, направить дополнітєльно 90 млрд.рублів. Дєдушка рад за Крим та іскреннє вітає всєх налогоплатєльщиков Х@йлостана. Так дєржать.

Ізраїль продолжає героічеськи сражаться з тірарістами в сєкторі Газа, чим визиває в дєдушки повишену сімпатію, бо вся історія етой страни подає нам пример як можна протівостоять зомбірованим підар-асам. Тактіка в тих підар-асів проста і подла - установить ракету на дворі школи, запустить ракетой по Ізраїлю і нікого не випускать, дожидаясь ответки Цахала. А получив ответний удар хапать окровавлену дитину і вибігать до камери якогото Євроньюз громко сєтуя на зверства ізраїльской воєнщини. Підар - аси.

Та же тактіка іспользується і всякими гіркіними в Донєцку. Дєдушка давній стороннік вивчення передового досвіду Ізраїля, а учитуючи взаємні симпатії українців і євреїв, які посилилися в послєднє время, надіється, шо українські спецслужби со временєм стануть такими ж ефективними, як і ізраїльські.

Уходя трохи в строну від основной тєми, дєдушка отміча любопитний факт - в Україні оказуєцця вообще нема ніякого антісємітізма, про шо любить рассуждать Х@йло і його пропаганден-машін. Болєє того, люба терористична біда в Ізраїлі одзивається боллю в українському серці, і наоборот. Спасіба Х@йлу за сприяння в разрушенії міфа про антісємітізм українців казать не будем, но отметім етот факт як данность. В общем, благодаря придуркуватим дєйствіям Х@йла укріпляється ще й дружба двох народів і країн, на флагах которих, кстаті, нема цвета крові. Дєдушка таку дружбу вітає.

Ідьом дальше. Дєдушка продолжає вніматєльно слєдіть за вопросом асоціації України і ЄС. Упреждая нитьйо і істєрікі окремих небайдужих громадян, дєдушка отмічає правильность дєйствій власті, котра готує на ратифікацію кроме самої Угоди ще й план її імплементації. Ето правильно, бо подписать і ратіфіцірувать - ето простая формальность. А от втілити в життя - совсєм другоє дєло. Поетому, міністєрства і ведомства мають точно знать, шо їм дєлать, а єслі їх дєйствія будуть предначертани парламентом, то ето вже пріобрета силу закону. 

Кроме того, в марті месяці Европарламент, в умовах обвала торговлі з Росією, в одностороннєм порядке, як ісключеніє, отмінив для українських товарів будь-які таможенні пошліни і щас українська продукція потрапля на ринки ЄС по нульовим ставкам. Економічна ж частина Угоди про асоціацію предусматрює хоть і невеликі, но митні ставки. Спрашуєцця - накуя спішить? Тєм болєє, пока всі страни ЄС ратіфіцірують ету угоду Україна має щас даже лучші умови для торговлі. 

Сьогодні в Брюсселі состоїться тристороння встреча Україна - ЄС - Х@йлостан. Цель встречі - послухать Лаврова, чого Х@йлостан так бздить від асоціації України і ЄС і внятно йому об'яснить, шо істєріка тут нєумесна.

Кроме того, міністр Клімкін находясь в Брюсселє, зустрінеться з генсєком НАТО товаріщем Расмуссеном, которий щойно прилетів із Вашингтона послє плодотворной встречі з Бараком Хусейновичем. Дєдушка догадується, шо разговор Клімкіна і Расмуссена будєт нє о погодє. Це добре.

Дєдушка дєлає замечаніє нафтовим аферістам, которі вчора допустили нєкоторе подорожчання нафти - збільшення на 0,49%, цена - 108,88. Глаз да глаз за ними. Аферісти об'ясняють ето актівізацієй дєйствій сіпаратістов в Іраке, которі якоби появились за 80 км від Багдада. Правітєльственні войска тоже не дремлють, тому сьогоднішнє утро опять почалося з подешевлення нєфті. Наблюдаєм.

І не только наблюдаєм, но і работаєм, любимо ближніх, пи-здим панікйорів, занімаємся спортом, помагаєм армії, держим кулаки за Надю і читаєм Мурзікньюз!

І шоб парядок був, накуй! А не те, шо січас.

Теги:
Читайте також:
Київ
+11.6°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, субота
13 червня
00:18
ЧС-2026, чемпіонат світу 2026 з футболу, ФІФА
ЧС-2026 з футболу: розклад матчів та трансляцій на 12-13 червня. Канадці та Боснійці розписали першу нічию на чемпіонаті
2026, п'ятниця
12 червня
23:00
Уродженець Одещини Томак може не сформувати уряд Румунії — одна з ключових партій відмовила у підтримці
22:53
Ексклюзив
Вибух в Чонгарі
Триває робота над перетворенням півострова Крим на "острів", - полковник запасу ЗСУ Селезньов
22:42
Петер Мадяр
Прем'єр Мадяр: ми домовились з Україною про права закарпатських угорців за кілька тижнів
22:22
Оновлено
fpv-дрон, фпв, ЗСУ, Сили оборони, фронт, Генштаб
У Підмосков'ї скоїли замах на колишнього міністра держбезпеки "ДНР" Пінчука, SkyFall та Airbus об'єдналися проти дронів РФ, а на фронті відбулося 193 бої за добу
22:10
Дональд Трамп та Алі Хаменеї
США та Іран готуються підписати мирну угоду в неділю в Женеві, літаки ВПС перевозять техніку, –джерела
22:05
Ексклюзив
Олег Рибачук
У нас не так багато варіантів: Рибачук про сценарії перезавантаження влади в Україні
21:33
Ексклюзив
Зеленский путін
Вікно можливостей може відкритися цієї осені: політолог Рейтерович щодо перемовин з РФ
21:25
Александр Стубб
Росія подає "тихі сигнали" готовності до діалогу з ЄС щодо України, — президент Фінляндії Стубб
21:10
Ексклюзив
Володимир Путін і Роман Абрамович
Дипломат Пайфер пояснив, навіщо Москва відправляла Абрамовича до Києва
20:53
Ексклюзив
"Орешник" путін
Це зброя інформаційно-психологічного тиску, але ризики є: Селезньов про погрози РФ у найближчу добу застосовувати "Орешник"
20:51
Вступ України в ЄС
Всі країни ЄС погодились почати переговори про вступ України та Молдови
20:48
Володимир Зеленський
Україна вилучила російську з переліку захищених мов Хартії — Зеленський підписав закон
20:17
Російський літак, який розбирають на запчастини через санкції
У РФ після бензинової кризи почалися проблеми з пальним для літаків
20:04
OPINION
Тема війни у росіян явно не викликає ентузіазму
19:45
Марко Рубіо
Рубіо привітав Росію з національним днем і висловив надію на "більш конструктивні відносини" між країнами
19:43
Оновлено
Міністр оборони Латвії Райвіс Мелніс
Міністр оборони Латвії Мелніс зустрівся в Києві з Зеленським під час свого першого закордонного візиту
19:29
НАТО
НАТО хоче надати головнокомандувачу більше повноважень для збиття російських дронів до саміту в Анкарі, — Politico
19:10
Ормузька протока
Половину нафтових поставок через Ормуз відновлено, США відкриють протоку незалежно від Ірану, — міністр енергетики
19:06
Ексклюзив
Путін під час "прямої лінії" наприкінці 2025 року
"Двіжуха" пішла, але не в тому напрямку, про який думав Путін: Рибачук про відкритий лист Зеленського
18:44
МВФ
МВФ попередньо погодив Україні транш у $700 млн попри провал закону про оподаткування посилок, — Bloomberg
18:30
Ексклюзив
Стівен Пайфер
Пайфер: Справжні переговори стануть можливими лише після погіршення становища Росії
18:22
росія китай
Китай тренував російських солдатів для війни проти України — спецслужби ЄС мають докази
18:19
Оновлено
Зеленський зустрівся з воїнами
Звільнення військових, які служать найдовше, 300 тис. грн на передовій: у Міноборони запустили трансформацію Сил оборони
18:17
Борис Пісторіус
Досвід України у війні дронів і РЕБ надзвичайно цінний для Німеччини, – Пісторіус після поїздки на Запоріжжя
18:15
Огляд
електросамокати
Електросамокати виходять з-під контролю: як побиття військових у Львові оголило проблему безпеки
18:03
росія проти НАТО
Росія здатна на обмежену атаку проти НАТО навіть під час війни в Україні, — парламентська комісія Швеції
17:56
Путін на параді у Москві (9 травня 2026 року)
Путін визнав, що українські дрони не дають росіянам на фронті "підняти голову"
17:41
Герман Галущенко
ВАКС продовжив арешт ексміністра Галущенка на два місяці та зменшив заставу до 150 млн грн
17:30
Супутниковий знімок російського комплексу для запуску дронів біля білоруського кордону
Росія побудувала мережу дронових баз біля Білорусі і два роки використовує її для ударів по Україні, — Радіо Свобода
17:13
Новини компаній
Перший Wellness Forum
Компанія blago стала партнером Wellness Forum — першого в Україні форуму про здоров’я та енергію
17:01
OPINION
Гра на випередження. Деталі зірваної спецоперації Кремля у Білорусі
16:18
Російський удар пошкодив термінал Нової пошти у Запоріжжі
РФ ударила по Одещині й Запоріжжю дронами й ракетами: є поранені, пошкоджено сонячну станцію і термінал Нової пошти
15:36
Когенераційні установки
"Все зупиняється в кабінеті фахівця облгазу": місто на Харківщині півтора року не може під'єднати когенераційні установки
15:28
Оновлено
Нижньокамськ
З атакою на НПЗ у Татарстані допомогли партизани: ССО розкрили деталі одного з ударів по РФ уночі 12 червня
14:46
Оновлено
Дональд Трамп
Трамп передумав бити по Ірану після дзвінків лідерів з Південної Азії та Перської затоки, – Politico
14:35
гроза, дощ
Наталка Діденко розповіла, якою буде погода на вихідних та де пройдуть дощі з грозами
14:01
OPINION
Польща. Спроба будувати замки на піску
13:59
Британський художник Девід Гокні
У віці 88 років помер один із найвидатніших художників сучасності Девід Гокні
13:54
Олексій Кулеба
Україна додатково спрямує 40 млрд грн на реалізацію планів стійкості щодо наступної зими, – Кулеба
Більше новин