live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Проблеми Карпат

img

Ніна Тимків 23 серпня, 2016 вівторок

Часто-густо красномовна риторика про грядущу екологічну катастрофу у Карпатах породжує панічні настрої серед населення. Деякі діячі пропонують заборонити вирубку лісу й таким чином вирішити проблему.

На даний момент - це найпоширеніший варіант виходу із ситуації. що склалась.

До нього додають кадри з облисілими Карпатами, які наводять жах на українців і вони готові виходити на мітинги. щоб підтримати цю ідею.

Насправді, заборона вирубки лісу аж ніяк не вирішить проблему, а тільки нашкодить державі.

Річ у тім, що у Карпатах вже давно сформувався тіньовий бізнес на вирубці деревини і його контрабанді.Вони знаходяться поза законом.

Закон про заборону торкнеться легальних підприємств, які сплачують податки і контролються відповідними органами.

На мою думку, потрібно розробляти спільно з МВС " дорожню карту" по легалізації тіньового бізнесу у Карпатах. Повинен бути "пряник", тобто заохочення і " батіг", тобто силовий фактор, що змушує взяти пряника.

Громади повинні тиснути на депутатів від своїх мажоритарних округів і обласні осередки партій та громадські організації, щоб почали займатись реальним вирішенням проблем. а не красномовною риторикою і популізмом.

Держава повинна взяти під свій жорсткий контроль вирубку лісу, щоб уникнути екологічного лиха до якого. можуть призвести ті некотрольовані процеси, які відбуваються зараз.

І ще: ліс відновлюється. Хто буває у лісі. то часто помічає, коли росте смерека, а поруч із нею малі й малесенькі смерічки.

Це як батьки, діти й внуки. Одні помирають. а їхнє місце займають інші. Нічого не вічне.

Тому, якщо розумно підійти до цього, то можна користь отримати й не завдати лиха природі Карпат.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Еспресо ТВ"

новини партнерів

17 листопада, 2017 п'ятниця

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати