
У "Шахтаря" відібрали місце на груповому раунді Ліги Європи
"Шахтар" втратив шанс напряму потрапити до групового раунду Ліги Європи та розпочне виступи в єврокубковому турнірі з першого кваліфікаційного раунду
Про це повідомляє "Трибуна".
"Шахтар" отримав право виступити у Лізі Європи, як володар Кубка України. Донеччани мали шанс напряму потрапити до групового раунду, якби "Славен" переміг "Рієку" у фіналі Кубка Хорватії. Проте клуб з Белупо після нічиєї 1:1 в першій грі, поступився у повторній 0:1 та віддав трофей клубу з Осієка.
Оскільки "Рієка" стала чемпіоном Хорватії, то путівку до ЛЄ отримали віцечемпіони країни із загребського "Динамо". Динамівці виявилися вищими за "Шахтар" у рейтингу УЄФА і випередили його у боротьбі за пряму путівку до Ліги Європи. Натомість український клуб розпочне боротьбу з першого кваліфікаційного раунду.
- 27 травня "Шахтар" призначив турка Арду Турана новим головним тренером.



- Актуальне
- Важливе













