![Дональд Трамп Дональд Трамп](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/329000_330000/329615_GettyImages-2089737319_new_80x50_0.webp)
Боднарчук, який працював у РФ, заявив, що "все розумів", але обирав карʼєру і гроші
Український режисер Олег Боднарчук вважає, що всіх артистів, які співпрацювали з Росією з 2014 по 2022 рік, потрібно люструвати, та підтримує це і щодо себе
Про це він сказав у інтервʼю OBOZ.UA.
Український режисер та продюсер Олег Боднарчук, який свого часу працював у російських проєктах, заявив, що артисти, які до 2022 року розвивали карʼєру в РФ, мають починати спочатку. Він відзначає, що це буде важко, і не всі з цим упораються.
"Я вважаю, що люди праві, коли всіх артистів і культурних діячів із російським минулим фактично люструють. Я підтримую це навіть стосовно себе, вважаю, що всі ті, хто з 2014 по 2022 рік працював у Росії, не мають морального права сьогодні в Україні вести за собою аудиторію", - поділився він.
Режисер переконаний, що слова про те, що артисти не розбирались у політиці, неправдиві.
"Ми всі все розуміли. Розуміли, що Росія забрала в України частину території та розв’язала війну на Донбасі, але ми вибрали кар’єру і гроші, виявившись людьми малодушними. Ми всі маємо за це відповідати на очах у нового покоління, яке має це бачити й робити висновки, що за всі вчинки є ціна", - наголосив Бондарчук.
Він уточнив, що такі люди, зокрема і він, "хто своїми діями легалізував Росію, а значить вбивства і геноцид", мають працювати, заробляти і будувати життя в Україні. Однак вони, на думку режисера, не мають права сьогодні бути творцями новітньої ідеології України.
Він додав, що тим, хто в 2000-х і 2010-х "не пройшов іспит на стійкість і почав боротися за російський ринок", зараз найскладніше продовжувати карʼєру в Україні.
"Вони зараз виглядають як люди без свого місця під сонцем. Тим, хто зараз перекладає пісні і просить вибачення за минуле, найважче", - підсумував Боднарчук.
- Актуальне
- Важливе
![Дональд Трамп Дональд Трамп](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/329000_330000/329615_GettyImages-2089737319_new_80x50_0.webp)
![окупанти окупанти](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/249000_250000/249290_ocupant_reuters_new_80x50_0.webp)
![Румунія, прапор Румунії Румунія, прапор Румунії](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/305000_306000/305369_GettyImages-1478115586_new_80x50_0.webp)
![фейк фейк](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/300000_301000/300212_GettyImages-1365566546_new_80x50_0.webp)
![Дональд Трамп Дональд Трамп](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332631_trump_reuters_new_80x50_0.webp)
![Вільям Бернс Вільям Бернс](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/280000_281000/280389_William-Burns_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![Володимир Зеленський Володимир Зеленський](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332601_41341_new_80x50_0.webp)
![Володимир Огризко Володимир Огризко](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/222000_223000/222325_Volodimir_Ogrizko_rudenko.kiev.ua._new_80x50_0.webp)
![Оленівка - наша Катинь Оленівка - наша Катинь](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/250000_251000/250913_2022-07-30T124407Z_1724509590_RC2CMV9DDGAA_RTRMADP_3_UKRAINE-CRISIS-PRISON-RALLY_new_80x50_0.webp)
![Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/258000_259000/258035_IMG_0156_new_80x50_0.webp)
![москва червона площа москва червона площа](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/275000_276000/275787_moskow_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![метро Харків метро Харків](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/241000_242000/241958_metro-harkiv_metro.kharkov.ua_new_80x50_0.webp)
![переможні новини переможні новини](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/313000_314000/313637_GettyImages-1390327377_new_80x50_0.webp)
![Лукойл Лукойл](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/272000_273000/272950_lukoil-isab_ap_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/311000_312000/311613_chernoe_more___new_80x50_0.webp)