Організатори Євробачення просять представницю Фінляндії Еріку Вікман змінити "надто сексуальний" номер

13 березня, 2025 четвер
16:10

Європейська мовна спілка вважає виступ фінської співачки Еріки Вікман надто сексуальним, тому артистка має змінити одяг та постановку для виступу в Базелі

Зміст

Про це пише Expressen.

32-річна фінська співачка Еріка Вікман перемогла на UMK - національному відборі на Євробачення у Фінляндії. Її одяг, рухи й сама конкурсна пісня Ich komme були сприйняті неоднозначно. Частина глядачів розкритикувала її за надмірну відвертість і сексуальність.

Під час UMK Еріка Вікман вийшла на сцену у чорному лакованому одязі з вирізами на сідницях та танцювала зі стійкою для мікрофона.

"Я дика, мені є що представити. Я сексуальна на сцені – і після двох років танго я хотіла стати попдівою", - поділилась співачка.

За її експресивною особистістю стоїть свідома трансформація. Вікман починала карʼєру як виконавиця танго та співала на танцювальних вечорах.

"Я відчувала себе скутою та втомленою, — поділилася вона про той період своєї кар’єри. – У Фінляндії люди консервативні й бояться висловлюватися. Я спочатку вагалася щодо них. Так воно залишається й досі, хоч дехто починає до цього звикати. Половина Фінляндії ненавидить мене, половина любить".

Європейська мовна спілка, що є організатором Євробачення, також піддала цензурі виступ Вікман.

"Це не лише щось одне, це все: мій одяг, зміст пісні, як я рухаюся на сцені. Європейська мовна спілка сказала, що це надто сексуально. Вони хочуть прикрити мою дупу. Ми маємо грати за їхніми правилами й змінити моє вбрання. Але це відчувається трохи подвійно: вони думають, що проблема мого шоу в тому, що воно "занадто". Але вся моя ідея полягає в тому, щоб бути "занадто", - наголосила артистка.

Вона також пояснила, що сенс її пісні ширший, ніж дехто може сприйняти.

"Фінська міфологія та історія. Деякі люди просто бачать: "О, це пісня про оргазм". Але тут все багатозначніше", - додала Вікман.

У приспіві Еріка Вікман співає німецькою Ich komme ("Я йду"), що в багатьох мовах використовується, як евфемізм для опису оргазму.

 

  • Раніше Європейська мовна спілка не пропустила конкурсну заявку Kant (Singing) мальтійської співачки Міріани Конте. У мальтійській мові слово kant, що є назвою пісні представниці Мальти на Євробаченні-2025 Міріани Конте, означає "співати". Але співачка зазнала критики через співзвучність назви композиції з англійським словом c*nt, що вживається, як вульгарний сленговий термін для означення жіночих геніталій.
Теги:
Читайте також:
Київ
+22.7°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, вiвторок
7 липня
11:34
Володимир Зеленський
Перекрита логістика і контроль над паливно-енергетичним комплексом, - Зеленський про операцію в Криму
11:33
Олексій Сухачов
Суд заборонив журналістам оприлюднювати розслідування про 143 квартири брата директора ДБР Сухачова
11:15
Ексклюзив
саміт НАТО в Гааз
Молитися і платити: як західні ЗМІ описують залаштунки саміту НАТО в Анкарі та що означає нова модель Альянсу для України
11:14
Ексклюзив
радбез ООН
Скликання Радбезу ООН є спробою України показати, що це недіючий орган, - політолог Ковальов
11:09
Турнірна сітка плейоф ЧС-2026
Є перша сенсація! Визначились майже всі чвертьфіналісти ЧС 2026: результати усіх матчів 1/8 фіналу та сітка плейоф
11:01
OPINION
Імперії починають руйнуватися не тоді, коли закінчується бензин...
10:40
Оновлено
Вишневе
У Вишневому ракетний удар РФ 6 липня забрав вже сім життів, зруйновано майже сто будинків
10:33
уряд Норвегії, Норвегія
Уряд Норвегії закликає Китай вплинути на Росію у питанні переговорів
10:21
Олександр Лукашенко
"Лукашенко усвідомлює, що у війні з Україною немає сенсу": Буданов заявив, що в Білорусі почули Київ
10:10
Ексклюзив
Панорама прифронтового Покровська
Росіяни намагаються перетворити Покровськ на командно-логістичний центр, хоча Сили оборони ще присутні в місті, - бригада "Рубіж"
09:52
Прем'єрка Італії Мелоні та президент США Дональд Трамп
"Залиште в спокої королеву правоцентристів у Європі": у Бельгії звернулися до Трампа після його висловлень щодо Мелоні
09:26
Лімін Ямаль, Іспанія - Франція, Євро-2024
Трамп не допоміг: Бельгія розгромила США, Іспанія мінімально здолала Португалію: результати матчів 1/8 фіналу
09:14
Молдова
МЗС Молдови попередило громадян щодо поїздок у РФ: можуть допитувати й змусити підписати контракт в армію
09:03
Оновлено
війна з Росією Белгородська область безпілотники ППО
Влада Бєлгорода повідомила про "масовану ракетну атаку", а мер Москви про понад 400 дронів на місто
08:52
Ексклюзив
США - Іран
Семиволос: Іран має більше шансів досягти своїх цілей, ніж США
08:36
Оновлено
війна з росією
"Рейд" знищив С-400, який обстрілював Київ. APUS-1 перехоплюватиме ворожі дрони, а ЗСУ ліквідували 1,2 тис. окупантів 6 липня
08:20
Ексклюзив
Віталій Портников
Росії зараз головне відпрацювати тему "захоплення Костянтинівки", - Портников
08:20
Ексклюзив
"Я не знаю, ким треба бути, особливо цінуючи те, що ти вижив на фронті і повернувся, щоб хотіти йти працювати за 10-12 тис. грн", - Андрій Жолоб
08:15
оборона країн Балтії
Велика Британія, Польща, Нідерланди й Фінляндія оголосили про новий оборонний механізм напередодні саміту НАТО
08:08
Кирило Буданов під час інтервʼю
Буданов попередив, що Польща до річниці Волинської трагедії готує низку "незрілих ескалаційних кроків"
08:00
OPINION
Про що свідчать цифри польської допомоги Україні
07:37
Оновлено
Росія атакувала Київ: кількість загиблих зросла до 19, ще 58 постраждали, пошкоджено 15 будинків. Не вдалось збити жодної балістики
07:27
Емманюель Макрон під час виступу у Греції
Макрон став першим лідером ЄС, який відвідав Сирію після падіння режиму Асада
2026, понедiлок
6 липня
23:04
Володимир Зеленський
Тисяча дронів летітиме на Москву замість сотні: Зеленський в інтерв'ю FT розповів, коли Путін відчує війну особисто
23:04
Ексклюзив
Національне військове меморіальне кладовище
"Для нас це дуже очікувано": громадська активістка Коваленко про нові руйнування на Національному військовому кладовищі
22:50
Дональд Трамп, саміт НАТО в Гаазі
Менше половини американців вважають, що НАТО підтримає їх у разі нападу, - Politico
22:40
експорт лісу, деревина
Росія обходить санкції ЄС, постачаючи деревину до Чехії під виглядом китайської, — ЗМІ
22:26
Ексклюзив
Андрій Веселовський
Зеленський на саміті НАТО вирішуватиме три питання, - дипломат Веселовський
22:16
Ексклюзив
Україна поступово формує логістичний локдаун для РФ на півдні, - Лакійчук
22:08
Ексклюзив
У Києві Укрпошта презентувала новий марковий аркуш про спротив у Криму
"У Криму почалося — у Криму завершиться": Укрпошта випустила новий марковий аркуш про півострів
21:55
Ексклюзив
Саміт НАТО у Гаазі
Військовий дипломат Ординович назвав три ключові питання майбутнього саміту НАТО
21:52
удар "Смерч". Ілюстративне фото
Росіяни вдарили по АЗС у Запоріжжі: двоє загиблих, 9 поранених. Під удар ворожого "Смерчу" потрапив Слов'янськ
21:42
Європарламент
Дві найбільші фракції Європарламенту пропонують додати до резолюції пункт про Героїв УПА — голосування 8 липня
21:31
Ексклюзив
Пехньо: Що відбувається у Костянтинівці, та для чого росіянам було потрібне чотиригодинне перемир’я
21:18
На могилі Софії Мельник, дружини голови ОУН Андрія Мельника, встановили пам'ятник
На могилі Софії Мельник, дружини голови ОУН Андрія Мельника, встановили повноцінний пам'ятник
20:55
Ексклюзив
Саміт НАТО у Гаазі
Романюк: Найважливіше для учасників саміту НАТО - щоб Альянс не розвалився
20:29
Ексклюзив
безпілотник, дрон, шахед
Оглядач порталу "Мілітарний" розповів про використання росіянами реактивних "шахедів" та про перспективи застосування такого виду БПЛА
20:21
Володимир Зеленський
Очікую від СБУ і розвідки детального зʼясування того, що сталось у Вишневому, — Зеленський
20:04
Дональд Трамп
Трамп підтвердив, що говорив з президентом ФІФА про червону картку футболісту збірної США
20:02
Ексклюзив
Віталій Портников
Головним завданням влади зараз - не пам'ятники чи пантеон, а думати, як зберегти життя ще живих людей, - Портников
Більше новин