live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Японське телебачення запустило нове екстремальне шоу з геями

"Війни оргазмів" - змагання з оральних пестощів - стало чи не найпровокативнішим шоу світу

Як повідомляє The week, шоу нового формату являє собою конкурс мінетів. Змагання полягає в  тому, чи зможе одна сторона довести до оргазму іншу за відведений час. Наразі встановлена планка - 40 хвилин. Змаганню передують обмін поклонами й візитними картками, за ними слідує світська розмова, причому співрозмовники поводяться й висловлюються напрочуд чемно й ввічливо, наче під час чайної церемонії.
Стать конкурсантів не має значення. У першому випуску програми (http://www.youtube.com/watch?v=e6TGQRM-VFU) суперниками були зірка гетеросексуального порно Ріу Саваї та власник бару, гей Такуя. Завданням останнього було довести до оргазму Саваї попри його небажання. Зрештою, любителям "полунички" нема на що дивитись: від камер процес закриває спеціальна конструкція.
Очевидно, продюсери шоу, поставили перед собою серйозне соціально значуще завдання. Річ у тім, що чимало мешканців Японії взагалі не виявляють жодного інтересу до сексу. Ця тенденція, що триває не перший рік, вже почала загрожувати демографії та економіці країни.

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

10 грудня, 2019 вівторок

10 грудня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати