live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

300 добровольців зі Львівщини вирушили охороняти східний кордон

Львівщина відправила понад 300 добровольців об’єднаної мотоманевренної групи Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України для захисту східного кордону України

Як повідомив начальник Західного регіонального управління  Державної прикордонної служби України Артур Горбенко, добровольців відібрано зі складу західного регіону, а саме  Львівської, Волинської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Кабміну.

За його словами, військовослужбовці будуть залучені до посилення державного кордону на східному рубежі.

«Сьогодні ми направляємо об’єднану мотоманеврену групу із 311 військових для виконання завдань для захисту територіальної цілісності та забезпечення надійної охорони східного кордону України, – повідомив Артур Горбенко. – Добровольці-прикордонники будуть виконувати заходи захисту пунктів пропуску та недопущення їх захоплення, проведення додаткових режимних заходів на контрольованих прикордонних районах, а також несення служби на блокпостах й за необхідності протидіяти реверсійно-розвідувальним групам із суміжної сторони. У разі озброєної агресії, безумовно, наші прикордонники будуть залучатись і до оборони державного кордону», – додав Горбенко.

У свою чергу голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех відзначила, що військові забезпечені усім необхідним стрілецьким арсеналом, запасом матеріально-технічного забезпечення й повністю готові до виконання завдань за призначенням.

«52% добровольців – це сімейні чоловіки, які свідомо йдуть захищати свою Батьківщину. Напередодні вони пройшли спеціальний вишкіл, і ми з гордістю відправляємо їх для захисту нашої суверенності та сподіваємось, що конфлікт буде вирішено політично, і всі повернуться додому здоровими», – сказала Сех.

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати