У Краматорську сепаратисти знову захопили відділок міліції
У Краматорську озброєні автоматами "зелені чоловічки" знову захопили міськвідділ міліції
Начальника міськвідділу Віталія Колупая відвезли в невідомому напрямку, передає Еспресо.TV із посиланням на Краматорськ.info.
Бійці, які захопили будівлю міськвідділу міліції, вимагають видати їм зброю. Поводяться нападники нахабно і безцеремонно.
Нагадаємо, 12 квітня у Краматорську було захоплено міський відділок міліцій озброєними сепаратистами. 15 квітня сепаратисти звільнили відділок міліції.
- Актуальне
- Важливе