//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Якименко став головним підозрюваним у справі про розстріл Євромайдану, - СБУ

Головним пiдозрюваним у причетностi до розстрiлiв у центрi Києва в лютому цього року є екс-керiвник СБУ Олександр Якименко, який втiк із країни

Про це заявив глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко в ефірі одного з телеканалів, передає Еспресо.TV

"Все, що стосується Служби безпеки часiв попереднього керiвника ... тi керiвники, зокрема, на рiвнi першого i, сподiваюся, останнього в iсторiї спецслужб зрадника - самого керiвника спецслужби Якименка, який втiк разом iз багатьма матерiалами, зокрема про планування злочину щодо розстрiлу людей в центрi Києва, - це пiдозрюваний номер один", - сказав вiн.

За словами Наливайченка, кримiнальнi провадження також розслiдуються i щодо керiвникiв департаментiв, якi безпосередньо органiзовували та здiйснювали план розмiщення снайперських груп на дахах будiвель, запросили росiйських офiцерiв ФСБ для участi в плануваннi та реалiзацiї злочину.

"Всi матерiали щодо цих людей перебувають у Генеральнiй прокуратурi", - додав вiн.

Наливайченко також нагадав, що ранiше були затриманi керiвники спецпiдроздiлiв мiлiцiї, якi здiйснили цей злочин.

"Офiцери СБУ, якi, можливо, були причетнi до цього злочину, перебувають в Українi i ходять на допити до Генпрокуратури", - сказав вiн.

"Чiтко можемо говорити про тих людей, якi стрiляли. Незалежне розслiдування i затримання вiдбулися. Справа за судовим розглядом", - пiдсумував глава СБУ.

Нагадаємо, раеіше Глава СБУ повідомив, що доказова база на Януковича і його поплічників зібрана.

новини партнерів

‡агрузка...

18 червня, 2019 вівторок

18 червня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати