live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В'ятрович: Кремль веде в Україні не гібридну, а "більшовицьку" війну

Події, що відбуваються сьогодні на Сході України, дуже схожі на те, що відбувалося у 1918-1920 роках

Про це в ефірі програми "Вечір з Миколою Княжицьким" заявив директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

"Такі події, як утвердження радянської влади насправді у 1918, 1919, 1920 роках і те, що відбувається зараз – в цьому можна провести багато паралелей. Світ говорить про якійсь новий тип війни, який застосовується проти України, так звану гібридну війну, але мені здається, насправді, цей тип не новий – це типовий більшовицький тип ведення війни, який вівся проти України ще в 1918 році", - зазначив В'ятрович. 

За його словами, суть цього методу полягала в тому, що "на певній території твориться якась паралельна, альтернативна влада, в Харкові на противагу УНР твориться Раднарком Радянської України, який підтримується з Москви, створюються збройні формування, саме ці збройні формування визнаються Москвою, ведеться активна інформаційна, пропагандистська промивка місцевого населення для того, щоб його підтримувати, а потім вже розгортається вже безпосередня агресія – вторгнення на територію України". 

"Це те, що відбувалося у 1918-19 роках на території України, те, що відбувається зараз на території Донбасу. Відповідно це ще один доказ того наскільки важливо розуміти, знати історію для того, щоб розуміти ті механізми, які використовувалися. Тому що сучасна російська влада, сучасна російська пропаганда фактично не пропонує нічого нового, вона можливо використовує певні нові методи донесення інформації", - зазначив історик.

 

новини партнерів

‡агрузка...

21 жовтня, 2019 понеділок

20 жовтня, 2019 неділя

21 жовтня, 2019 понеділок

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати