Терористи гатили з танків по українським бійцям під Широкиним
Увечері 4 травня бойовики здійснили обстріл опорних пунктів українських військ в районі Широкиного з танку і артилерії калібру 122 міліметри
Про це повідомляється на сторінці прес-центру АТО у Facebook, передає Еспресо.TV.
"Вкотре злочинці відкривали вогонь по нашим опорним пунктам із артилерії калібру 122 міліметри, а також танку – в районі Широкине, а неподалік населених пунктів Опитне, Піски, Гранітне та Авдіївка вели вогонь із автоматичних, ручних гранатометів та стрілецької зброї", – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, з 17:30 до 19:00 4 травня в районі населеного пункту Золоте відбулося бойове зіткнення українських військ із бойовиками.
- Актуальне
- Важливе