Мер Полтави побився з Капліним і збив машиною депутата міськради


фото: poltava.to
Депутат Верховної Ради Сергій Каплін і мер Полтави Олександр Мамай побилися в п'ятницю і зірвали 50-ту сесію Полтавської міської ради, яка повинна була початися о 10:00

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Українські новини".

Перед початком сесії близько 100 мітингувальників біля будівлі мерії вимагали від міської влади встановити плату за проїзд у громадському транспорті в розмірі 3 гривень, яку нещодавно підвищили до 4 гривень.

Активісти Капліна увірвалися до сесійної зали, Мамая заблокували в ньому, проте він встиг показати журналістам документ з тарифами на проїзд в інших містах, який свідчив, за його словами, про відсутність тарифів вартістю 3 гривні.

Близько 10:20 побилися Мамай, Каплін, активісти та депутати міськради. Були виламані двері й розбиті меблі.

Мамай викликав міліцію, але правоохоронці втрутитися в хід подій не змогли, так як двері до залу були забарикадовані. Згодом до мерії приїхали швидка допомога і рятувальники.

За інформацією очевидців, мер закрився в кабінеті заступника В'ячеслава Стеценка, де він потім відчув нездужання, тому двері в кабінет вирішили зламати.

У присутності міліції Мамай сам відкрив двері, вийшов з кабінету і прорвався у внутрішній двір міськради до автомобіля, повідомляє видання "Полтавщина".

Каплін пробив колесо Мамаю, але, не зважаючи на це, мер спробував вирватися з оточення. В результаті він збив кілька людей, в тому числі й депутата Полтавської міськради Олександра Шамоту. Після цього мер вийшов з машини.

В. о. начальника Жовтневого районного відділу міліції Полтави Сергій Бейгул заявив, що мера потрібно доставити у відділ для оформлення ДТП. Для цього він попросив відкрити проїзд. На що Каплін та Шамота відповіли, що краще поки Мамая не випускати.

Мер заявив, що натиснув на газ, тому що була реальна загроза його життю. "Будь-яка людина вчинила б так само на моєму місці", - запевнив Мамай.

Водночас Шамота сказав, що Мамай здійснив замах на його життя. На капоті автомобіля видно кров депутата.

Фото: poltava.to

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати