live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Фонд Гайдар у Росії залишили без грошей

Фонд "Гражданское достоинство", що є грантооператором, виявив порушення у звітності фонду "Социальный запрос", який донедавна очолювала Марія Гайдар

Як повідомили в "Гражданском достоинстве", до усунення всіх претензій контролерів бюджетні кошти, що виграв грант, перераховуватися не будуть, передає Еспресо.TV з посиланням на "Известия".

У "Социальном запросе" факт порушень визнають і обіцяють в терміновому порядку все виправити.

За словами представників фонду-грантооператора, більшість зауважень до фонду Гайдар - юридичні.

"Є зауваження за документами, які в "Социальном запросе" нині виправляють. Поки вони всі порушення, зазначені у зауваженнях наших контролерів, не виправлять, ми не зможемо перевести їм черговий транш. Як тільки всі недоліки будуть усунуті, ми продовжимо фінансування", - відзначають в "Гражданском достоинстве".

Серед виявлених порушень - неповний комплект документів на оренду приміщення. За даними контролерів, фонд займає будівлю на правах суборенди, при цьому не маючи всього необхідного пакету документів. Претензії стосуються і звітних документів про діяльність некомерційної організації. Зокрема, грантоопепратору не представлені відеозаписи семінарів.

У фонді не ставлять під сумнів, що ці семінари були проведені, але, відповідно до закону, потрібно надати звіти про них.

У фонді Гайдар з претензіями згодні і обіцяють недоліки швидко усунути.

"Дійсно, є недоліки, ми відвезли виправлені документи і сподіваємося, що все буде в порядку. Я не думаю, що це якийсь політичний тиск, це наші недоліки, і ми їх виправляємо. Це звичайна практика грантооператорів, вони повинні все перевіряти", - заявила прес-секретар "Социального запроса" Наталія Малишева.

Вона також уточнила, що цей грант діє до вересня. А від нового президентського гранту фонд відмовився відразу після того, як Марія Гайдар залишила Росію, щоб працювати заступницею голови Одеської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, Марії Гайдар дали три місяці випробувального терміну на посаді заступниці голови Одеської ОДА.

новини партнерів

3 квітня, 2020 п'ятниця

3 квітня, 2020 п'ятниця

2 квітня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати