Адвокат Савченко пояснив, навіщо вона Путіну


фото: REUTERS
Українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко має стати частиною угоди про завершення війни на Донбасі, яку президент Росії Володимир Путін розраховує укласти з американським лідером Бараком Обамою

Про це в інтерв'ю польській газеті Rzeczpospolita заявив адвокат Савченко Марк Фейгін, повідомляє Еспресо.TV.

"Він (Путін, - ред.) сподівається на велику домовленість із Заходом щодо завершення українського конфлікту, поки в Білому Домі ще Барак Обама. Він знає, що якщо на президентських виборах у США переможуть республіканці, чи навіть Гіларі Клінтон, це буде набагато важче. Савченко мала б стати частиною цієї великої домовленості", - наголосив Фейгін.

Він зазначив, що Обама хоче перед тим, як залишити Білий дім, влаштувати максимальну кількість справ.

"Мова йде про його місце в історії. Вже йому вдалося з Іраном, Кубою. Його радники, ті самі, які колись лобіювали "перезавантаження" з Путіним, знову схиляють його до домовленості з Росією", - розповів адвокат.

На його думку, Путін хоче стати другим Сталіним.

"Путін хоче нової Ялти: всістися в кріслі, як Сталін сидів поруч з Черчілем і Рузвельтом. І ділити світ. Але він забуває, що післявоєнний тоталітарний Радянський Союз був незрівнянно сильнішим за нинішню Росію. Сьогодні він не має таких можливостей, не має жодної ідеологічної сили", - впевнений Фейгін.

Нагадаємо, раніше Фейгін заявив, що він готує Савченко до обвинувального вироку.

новини партнерів

24 лютого, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати