live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада визначила дату початку тимчасової окупації Криму


фото: REUTERS
Верховна Рада визначила датою початку тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"За" законопроект №2954 проголосували 239 народних депутатів.

За словами міністра закордонних справ Павла Клімкіна цим законом усувається правова невизначеність:

"Фактичне захоплення Верховної Ради Криму відбулося 26 лютого а порушення збройними силами Росії порядку перетину - 20 лютого. Це підтверджено відповідними юридично правовими нормами", - пояснив глава МЗС.

Законом у законі України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" встановлюється, що датою початку тимчасової окупації є 20 лютого 2014 року.

Змінами визначається, що цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та втрачає чинність з моменту повернення тимчасово окупованої території під загальну юрисдикцію України за умови попереднього і повного відшкодування збитків, нанесених внаслідок такої тимчасової окупації, у тому числі моральних збитків примусово переміщених осіб або на прийняття ВР рішення про визнання цього закону таким, що втратив чинність.

Крім того, в Законі України “Про створення вільної економічної зони “Крим” та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України” виключається, зокрема, положення щодо того, що початком тимчасової окупації території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя вважається дата набрання чинності Резолюцією № 68/262 Сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 27 березня 2014 року про підтримку територіальної цілісності України.

Крім того, вилучається положення, згідно з яким завершенням тимчасової окупації території Криму та міста Севастополя вважається дата, з якої втрачає чинність Резолюція № 68/262 Сесії Генасамблеї ООН або пункт 6 зазначеної Резолюції, який закликає всі держави, міжнародні організації та спеціалізовані заклади не визнавати жодну зміну статусу Автономної Республіки Крим або міста Севастополя.

Водночас, встановлюється, що під час тимчасової окупації справляння податків і зборів, єдиного соціального внеску та застосування реєстраторів розрахункових операцій відносно території ВЕЗ "Крим" діють з урахуванням того, що до платників податків, які станом на початок тимчасової окупації мали місцезнаходження на території Криму та міста Севастополя, не застосовуються, починаючи з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому розпочалася тимчасова окупація, фінансові та штрафні санкції за порушення вимог порядку подання, обчислення, правильності заповнення податкових декларацій (податкової звітності) та повноти сплати сум податків і зборів.
 

новини партнерів

1 квітня, 2020 середа

31 березня, 2020 вівторок

1 квітня, 2020 середа

31 березня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати