live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кличко задає європейський тон своєю передвиборчою кампанією - експерт

Віталій Кличко, як мер, демонструє відкритість своїх дій, вважає кандидат політичних наук Дмитро Гаврилюк

Нинішній глава української столиці Віталій Кличко почав передвиборчий процес в незвичному для киян форматі: з відкритої презентації мажоритарників і без "совкової" урочистої презентації кандидатської програми. Це в черговий раз підтверджує європейський курс політика.

Так кандидат політичних наук Дмитро Гаврилюк прокоментував офіційне висунення Віталія Кличка кандидатом у мери Києва від БПП "Солідарність".

"Офіційну заяву про участь у виборах мера Києва Кличко зробив на Поштовій площі. Ніяких колонних залів, абсолютна відсутність партійної символіки. Це свого роду символічне підтвердження дій мера Віталія Кличка - європейський формат роботи, виконання започаткованих проектів. Обіцяв добудувати Поштову - зробив ", - зазначив експерт.

Окремо політолог виділив відкриту презентацію киянам кожного кандидата від команди нинішнього мера у депутати Київради.

"В черговий раз Віталій Кличко, як мер, демонструє відкритість своїх дій. І під час заяви про висунення Кличко повністю пішов від політизації процесу. На презентації не було ні єдиного політичного прапору, банера або логотипу. І це відповідає очікуванням виборців, оскільки люди дуже втомилися від політичних брендів, їм потрібні реальні справи", - сказав Гаврилюк.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати