live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Куратор "Книжкового Арсеналу" стала дипломатом МЗС


фото: cultprostir.ua
Ольга Жук вступила на посаду в МЗС, де координуватиме розвиток культурної дипломатії

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на повідомлення прес-служби культурної дипломатії МЗС.

"Я рада стати частиною команди міністерства. Будемо продовжувати об'єднання зусиль держави та культурних пасіонаріїв. Лише разом ми можемо посилити присутність української культури у світі, модернізувати імідж країни та, зрештою, зміцнити позиції України у світі", - прокоментувала своє призначення Ольга Жук.

За словами Павла Клімкіна, призначення Жук стало першим системним кроком до створення нової якості української культурної дипломатії. "Нам потрібно рухатися далі з новими яскравими проектами і з чітким розумінням своєї стратегії. Ольга стане модератором цього руху. Я щиро вітаю її в команді МЗС", - додав він.

null

Ольга Жук - відомий експерт у культурній сфері. Останні 5 років вона курувала один із найбільш популярних і масштабних міждисциплінарних українських фестивалів – "Книжковий Арсенал" у Мистецькому Арсеналі, до того працювала у міжнародних мистецьких, медійних та освітніх проектах.

Вона також брала участь у розробці стратегії "Культура-2025". Жук сприяла кращому представленню України на Франкфуртському ярмарку – найбільшому у світі книжковому форумі.

 

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати