live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна і Канада підписали угоду про вільну торгівлю

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд підписали угоду про зону вільної торгівлі між державами

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Підписання угоди - знакова подія, яка відкриває нові можливості для українсько бізнесу і покращує імідж України серед міжнародних інвесторів", - йдеться у заяві Мінекономрозвитку.

Угода України з Канадою є додатковим фактором включення нашої країни в глобальний ланцюг виробництва товарів з доданою вартістю.

Значна ємність ринку Канади та високий рівень споживання відкриває перспективи Україні для нарощування обсягів експорту та розвитку економічної співпраці.

У структурі експорту товарів з України до Канади традиційними товарами є неблагородні метали – 36 %; частини до рухомого складу – 12 %; машини, устаткування – 9 %; екстракти дубильні – 8 %; іграшки – 6 %; деревина – 5 %.

У 2016 році (за січень-квітень) найбільше зростання експорту спостерігалося по таким товарним групам, як: частини до рухомого складу – зросли на $3,5 млн. (торік у січні-квітні не експортувались); екстракти дубильні, жири та олії, одяг трикотажний.

Доля в українському експорті до Канади продукції з доданою вартістю складає близько 30 %. А експорт такої продукції, як частини рухомого складу у 2015 році (12 % від загального), збільшився у 3,9 рази.

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

20 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати