live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Теличенко пояснила, для чого ГПУ допитувати Порошенка

Можливий допит Генеральною прокуратурою президента Петра Порошенка пов'язаний з тим, що він брав активну участь у Революції Гідності

Про це адвокат Валентина Теличенко написала у Facebook.

"ЗМІ роблять з цього “подію”, а насправді — нічого особливого. Загальновідомо, що Петро Порошенко брав активну участь в подіях на Майдані, а відтак міг бути свідком тих епізодів, які розслідують слідчі ГПУ. Допит свідка не свідчить ні про що, крім того, що слідчі працюють. Свідок може надати слідчим важливі відомості, а може виявитися, що він не знає нічого, що допомогло б слідчим. Виклик на допит до слідчого не є ні покаранням, ні свідченням причетності особи до злочину, ні засобом тиску", - написала Теличенко.

За її словами, "ми через недовіру до слідчих органів насторожено ставимося до кожного їхнього кроку, але слідчі не можуть, не мають права працювати інакше, ніж в рамках конкретного кримінального провадження".

"Тому, факт порушення кримінального провадження щодо певних подій чи дій конкретної особи, навіть якщо нам здається, що ознак кримінального злочину немає, слід сприймати спокійно. Реагувати слід не на саме порушення кримінального провадження чи виклик на допит у якості свідка, а на незаконне обмеження/порушення прав конкретної особи. Допит в якості свідка, якщо він проведений відповідно до вимог КПК, не є таким порушенням, а от обшук чи “прослушка” без дозволу суду є порушенням. Тримання під вартою без достатніх підстав та/або рішення суду — також грубе порушення", - зауважила Теличенко.

  • Зазначимо, що раніше ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що ГПУ хоче допитати президента Петра Порошенка.

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати