Тягнибок обіцяє знищити олігархів, як знищив комуністів

ВО Свобода" проголосила хрестовий похід проти олігархів, щоб здолати корупцію в Україні

Про це сьогодні  на з’їзді з нагоди 25-річчя об’єднання у Києві оголосив лідер політичної сили Олег Тягнибок.

"Сама по собі боротьба з окремими проявами корупції системної проблеми не вирішує. Боротися треба з причинами, а не з наслідками. А головна причина корупції у вищих ешелонах влади - це і є олігархія. Бо що таке олігархія? Це зрощення великого злочинного капіталу з державною владою. В результаті це - узаконена корупція, що ми сьогодні і бачимо. А що таке узаконена корупція? Це коли влада ухвалює такі закони, протягує такі рішення, що дозволяють абсолютно безкарно грабувати державу і людей. Тобто ті, хто мали би бути слугами народу, стають служками олігархів. Тому замість того, щоб у скрутний для нації і держави час затягти паски на пузі олігархів, вони, насміхаючись, затягують зашморг на шиї українців", - підкреслив Олег Тягнибок.

За його словами, зараз боротьба з корупцією у більшості випадків є бутафорією, яку часто створюють самі олігархи. Таким чином вони прикривають розкрадання майна українського народу.

Для ліквідації олігархії Тягнибок запропонував системний план, який передбачає боротьбу з ухиленням від сплати податків через офшорні зони Кіпру та повернення капіталів, що зареєстровано в них, ліквідацію приватних монополій, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, тощо.

"Свобода" - це єдина сьогодні політична сила, яка не обіцяє і не декларує. І навіть не критикує вибірково одних олігархів на замовлення інших. "Свобода" методично впроваджує системний план ліквідації олігархії, як такої», - підкреслив Олег Тягнибок.

За його словами, зараз багато хто не вірить в можливість знищення олігархії, але кілька років потому неможливим здавалося знищення Компартії, яка зараз є забороненою в Україні.

"Так само, як ми знешкодили в Україні комуністів, буде ліквідоване їхнє породження - олігархія. І якщо хтось сумнівається у цьому, то я знову нагадаю: ще недавно багато хто не вірив, що можна комуністів відправити на смітник історії", - зазначив Тягнибок.

Нагадаємо, сьогодні, 30 вересня,  у Палаці Свободи у Києві відбувся урочистий з’їзд з нагоди 25-ї річниці створення націоналістичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", в якому взяли участь понад 2022 делегати.

null

null

 

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати