live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд щодо банкрутства Одеського НПЗ перенесли на 1 листопада

Одеський апеляційний господарський суд відклав розгляд скарги на рішення суду першої інстанції про банкрутство й розподіл майна Одеського нафтопереробного заводу

Таке рішення ухвалила в середу колегія суддів апеляційного господарського суду, повідомляє "Укрінформ".

Після оголошення розгляду справи представник кіпрської компанії Empson Limited передав колегії суду, на якому головував Геннадій Зеленов, пакет документів, що стали підставою для рішення першої інстанції про внесення компанії до реєстру кредиторів ПАТ "Одеський НПЗ".

Члени колегії порадились й винесли ухвалу відкласти слухання справи, з урахуванням значного обсягу документів, що мають підтвердити наявність боргів ПАТ "Одеський НПЗ" перед кіпрською компанією Empson Limited.

Наступне засідання суду призначено на 1 листопада.

  • Нагадаємо, що попереднє засідання колегії суддів Одеського апеляційного господарського суду 5 жовтня було зірване групою пікетувальників.
  • Судді залишили залу засідань, де мали розглянути апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Одеської області від 18 серпня про наявність непогашеного 14-мільярдного боргу Одеського НПЗ перед низкою компаній-кредиторів, в тому числі перед ПАТ "ЕК "Одесаобленерго" та компаніями Empson Limited і Phonrun operation limited, зареєстрованими на Кіпрі.
  • 4 жовтня прокуратура Одеської області розпочала кримінальне провадження за матеріалами, зібраними облуправлінням СБУ, стосовно визнання банкрутства НПЗ. 

новини партнерів

17 жовтня, 2017 вівторок

17 жовтня, 2017 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати