live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Білоруси назвали зірку в сузір'ї Близнюків "Гомельоблавтотранс"


фото: sb.by
Одну із зірок у сузір'ї Близнюків назвали "Гомельоблавтотранс", про що свідчить відповідний сертифікат

Така назва стала подарунком, який транспортники зробили самим собі до професійного свята, повідомляє "Беларусь сегодня".

Піднесуть подарунок на День автомобіліста і дорожника 28 жовтня. На урочистому заході буде презентовано спеціальний сертифікат, який підтверджує, що одне з небесних тіл у сузір'ї Близнюків, раніше безіменне, тепер називається "Гомельоблавтотранс".

"Нашому підприємству понад 70 років і таким чином ми вирішили зробити подарунок всім поколінням працівників. Зв'язалися з білоруським представництвом Міжнародного зоряного каталогу. Незабаром отримали сертифікат про те, що ім'я нашої організації присвоєно зірці 12-ої величини в сузір'ї Близнюки", - розповів заступник генерального директора з ідеологічної роботи і кадрів ВАТ "Гомельоблавтотранс" Олег Цилько.

Вартість подарунка на підприємстві називають незначною. До сертифіката додається фрагмент карти зоряного неба, на якому стрілкою вказано місцезнаходження тієї самої зірки. Вказані координати, за якими можна відшукати її і спостерігати в телескоп.

Фото: sb.by

новини партнерів

1 квітня, 2020 середа

31 березня, 2020 вівторок

1 квітня, 2020 середа

31 березня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати