Найбільший світовий оператор готовий зайти в український порт, - Омелян


фото: скрін відео
Міністерство інфраструктури проводить переговори з світовим оператором номер один Hutchison Ports, який готовий зайти в один із найбільших портів України

Про це у програмі "Про політику" з Сергієм Руденком на Еспресо.TV розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, спільно з міністерством економічного розвитку готується законопроект про концесію, що має стати універсальним законом для усіх видів галузі.

"Ми готуємо технічно-економічне обгрунтування для модельних портів, які ми обрали. Щоб ми з інвесторами говорили мовою фактів, цифр, документів, а не просто деклараціями чи гаслами. Розпочата робота у морському порті "Ольвія", "Херсон". Я сподіваюся, що ми також зможемо перейти до інших портів. Паралельно ми працюємо з інвесторами", - зазначив міністр.

На його  переконання, в Україні високотехнічні, сучасні робочі місця здатні створити лише топові світові компанії.

"З цією метою ми проводимо переговори з номер один світовим оператором Hutchison Ports, який готовий заходити в один з найбільших портів України. Також з портовим оператором DP World, який є номер три у світі і один з найтехнічніших", - розповів Омелян.

Він стверджує, що, якщо ці компанії будуть в Україні, то можна бути спокійними за морську галузь, адже вони дадуть ті приклади, до яких підтягнуться інші морські порти. 

 

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати