live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Нафтогаз" вимагає доступу до угоди по газопроводу OPAL

НАК "Нафтогаз України" звернулася до німецького регулятора енергетики з вимогою застосувати загальний порядок прийняття адміністративних рішень у випадку угоди про врегулювання, укладеної між установою, "Газпромом" та афілійованими з ним компаніями, стосовно зміни рішення 2009 року по газопроводу OPAL

Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз України".

Зазначається, що "Нафтогаз" вимагає свого залучення до цієї адміністративної процедури з метою офіційного представлення своєї позиції, а також доступу до самої угоди та рішення Європейської комісії від 28 жовтня 2016 року, яке до цього часу ще не оприлюднене.

Також, повідомляється, що найближчим часом не виключено оскарження рішення німецького регулятора та Єврокомісії з приводу газопроводу OPAL з боку інших учасників європейського газового ринку.

  • Раніше повідомлялося, що Україна слідом за Польщею може подати в суд на Європейську Комісію та європейську компанію-регулятора в зв'язку з дозволом "Газпрому" збільшити прокачування газу через трубопровід OPAL.
  • Нагадаємо, що Єврокомісія наприкінці жовтня ухвалила рішення, що дозволяє "Газпрому" збільшити обсяги постачання газу через "Північний потік" та німецький газопровід OPAL.
  • Газопровід OPAL був уведений в експлуатацію у 2011 році та є продовженням "Північного потоку" на північних кордонах Німеччини. Його метою є постачання російського газу до країн Центральної та Східної Європи, зокрема, через Чехію.
  • Польща подає до суду ЄС на Єврокомісію за її рішення про передачу російському "Газпрому" у фактично монопольне використання газопроводу OPAL.

новини партнерів

28 травня, 2020 четвер

28 травня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати