live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Понад півтисячі кандидатів до Верховного суду допустили до іспитів

Вища кваліфікаційна комісія суддів України допустила до іспитів 563 особи з близько 800 кандидатів у судді Верховного суду України

Про це заявив один із членів комісії Андрій Козлов, повідомляє "Радіо Свобода".

"Сьогодні має бути засідання кваліфікаційної комісії, на якому буде затверджене проведення цих процедур (тестування та іспит – ред.). За нашою інформацією, 30 січня – проведення тесту і 2 лютого планується проведення практичного завдання", – зазначив Козлов.

Він також виключив ймовірність упередження чи суб’єктивізму в оцінці відповідей кандидатів під час випробувань.

"Якщо хід думок судді в мотиваційній частині буде розумним, справедливим, адекватним, пропорційним і він призводить до результату, то членам комісії доведеться писати свій варіант, щоб обґрунтувати, що кандидат не правий", – сказав Козлов.

Максимальна кількість балів за практичне завдання складає 120 балів.

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков раніше заявив, що вже у березні 2017 року склад Верховного суду України буде оновлений. За його словами, найбільшим попитом серед кандидатів користуються Касаційний кримінальний та цивільний суди. Натомість менше заявок надійшло до Касаційного господарського та адміністративного суду – майбутні складові Верховного Суду.

Додамо, що 5 січня в Україні набрав чинності закон "Про Вищу раду правосуддя", ухвалений Верховною Радою 21 грудня 2016 року.

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати