BBC розслідує "злив" третього епізоду "Шерлока" в Росії

Британська телерадіомовна компанія BBC офіційно заявила, що веде розслідування витоку в інтернет третього епізоду четвертого сезону телесеріалу "Шерлок" у російському перекладі

Про це повідомляє BBC Україна.

"BBC Worldwide дуже серйозно ставиться до порушення нашої суворої системи безпеки, і ми ініціювали повне розслідування того, як стався цей витік", - йдеться у заяві комерційного підрозділу корпорації, який займається поширенням серіалу.

Російський Перший канал, який має права на показ серіалу в Росії, уже заявив, що перебуває в тісному контакті з ВВС та намагається виявити джерело матеріалів, викладених в інтернет.

"За попередньою версією, причиною була хакерська атака. Повною інформацією про інцидент Перший канал буде готовий поділитися з колегами після закінчення розслідування", - йдеться у заяві російського телеканалу.

  • Нагадаємо, епізод під назвою "Остання справа" у російській озвучці з'явився в мережі за кілька годин до офіційного виходу в телеефір на території Великої Британії.
  • На офіційній сторінці серіалу у Twitter творці "Шерлока" закликали глядачів не cкачувати і не поширювати нелегальну версію останньої серії.

новини партнерів

2 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати