"Паспорти ЛНР/ДНР" ведуть Україну до "абхазького варіанту", - нардеп

20 лютого, 2017 понедiлок
20:55

Через визнання "паспортів ЛНР/ДНР" Україна може отримати на Донбасі "абхазький варіант" або умовне Придністров’я

Зміст

Про це у програмі "Про політику" з Сергієм Руденком на Еспресо.TV розповів народний депутат від фракції "Народний фронт" Ігор Лапін.

"Я дуже сильно переймаюся тим фактом, що ми отримаємо зараз, бо Росія вже визнала документи (паспорти "ДНР/ЛНР" — Ред.). Ми в цей час легітимізуємо цю торгівлю з окупованими територіями. Ми можемо отримати сильний головний біль. Ми отримаємо абхазький варіант або умовне Придністров’я", - сказав Лапін.

За його словами, завдяки блокаді сполучення з окупованими територіями Донбасу пішов суспільний рух, який охопив Україну і вийшов на міжнародний рівень. Стає зрозумілим, що торгівля з окупованими територіями не є правильною.

  • Як відомо, 18 лютого сайт Кремлю оприлюднив указ за підписом президента РФ про визнання на території Російської Федерації документів, які видані громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на територіях Луганської та Донецької областей, окупованих проросійськими бойовиками.
  • Секретар РНБОУ Олександр Турчинов заявив, що підписанням даного указу президент РФ Володимир Путін юридично визнав квазідержавні терористичні угруповання і вийшов з "Мінського процесу".
  • Президент України Петро Порошенко назвав рішення Путіна черговим цинічним доказом російської окупації.
Теги:
Читайте також:
Київ
+18.6°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, середа
10 червня
23:14
Куйбишевський НПЗ
Куйбишевський НПЗ зупинив роботу після нічної атаки БПЛА, – Reuters
22:59
Ексклюзив
НБУ
Попри неадекватність дій Нацбанку, я впевнений, що ніякого обвалу курсу не буде, - економіст Кушнірук
22:58
Заступник глави ОП Татаров програв суд ексдиректору НАБУ Ситнику й "Суспільному мовленню"
22:55
Ексклюзив
Марина Данилюк-Ярмолаєва
"Удар по іміджу спецслужб": Данилюк-Ярмолаєва про заяву Лубінця щодо заблюрених людей на зустрічі з омбудсменкою РФ
22:43
Фортифікації, зуби дракона
НАБУ й САП прийшли з обшуками до Держфінмоніторингу через розкрадання на будівництві фортифікацій, – ЗМІ
22:35
Ексклюзив
Андрій Смолій
Смолій: Рейтинги довіри КМІС не є електоральними та не прогнозують вибори
22:35
багі ATC BOLT 1000
Оператори "Помсти" знищили ворожий "Гіацинт", а кількість боїв на фронті сягнула майже 200: підсумки роботи Сил оборони на вечір 10 червня
22:06
Володимир Зеленський і Емманюель Макрон
Макрон запросив Зеленського на саміт G7 у Франції
22:04
Ексклюзив
Крим можуть поступово ізолювати з повітря та моря, - військово-політичний оглядач Коваленко
21:53
росія потяг ржд
Більшість поїздів курсуватиме вдень: після ударів ЗСУ в Криму скоригували розклад потягів 
21:51
Ексклюзив
У Костянтинівці почалися міські бої, росіяни намагаються відрізати промзону міста, - Коваленко
21:39
Кабмін
Уряд витратив 96% річного резервного фонду, і майже третина затрат не відповідають меті, – Рахункова палата
21:08
безпілотник, дрон, шахед
РФ атакувала два іноземні суховантажі в Чорному морі й південь Одещини
20:35
Ексклюзив
Енергетика, споживання електроенергії
В Україні не буде інвестицій заради інвестицій, оберуть сектори, - експерт з євроінтеграції Веселовський
20:27
НАБУ й САП викрили масштабну схему розкрадання запчастин до бронетехніки на понад 350 млн грн
20:08
Владислав Бельбас і Томас Ґоттшильд
"Українська бронетехніка" й концерн MBDA, виробник ракет Taurus, домовилися про стратегічну співпрацю
20:01
OPINION
Коли закінчиться наша війна?
19:56
Ексклюзив
Оксана Жолнович, міністерка соцполітики України
Українцям, які повертаються з-за кордону, потрібно буде заново адаптовуватися, - ексміністерка соцполітики Жолнович
19:47
Дональд Трамп
Трамп попередив Іран, що йому доведеться заплатити через "затягування з угодою щодо миру"
19:45
Ексклюзив
В Україні сформувалося розуміння спільної відповідальності за безпеку континенту, - фахівець з євроінтеграції
19:17
Оновлено
Президент України Володимир Зеленський
"За рік уразили російських цілей на $40 млрд": Зеленський підписав указ про День Сил безпілотних систем
19:08
У Краснодарському краї припинили видачу пального на 15 АЗС, а ціни в Криму перевищили московські
18:59
пенсія
Україна отримала 236 млн євро на соціальні видатки й пенсії
18:15
Карпати
У всіх на виду, але таємниця для уряду: екологам відмовили у наданні переліку локації для ВЕС у Карпатах
18:10
Оновлено
У Сумах уламки збитого "шахеда" впали на потяг "Суми - Рахів", є поранені
17:45
Огляд
Володимир Зеленський
Реакція світу на лист Зеленського: пастка для Путіна чи спроба повернути до переговорів Трампа
17:33
робот-сапер NEO-1
До експлуатації в ЗСУ допустили робота-сапера NEO-1, що знаходить міни й гранати
17:01
OPINION
Сі ревнує Кім Чен Ина до Путіна
16:56
Оновлено
Наслідки удару по Чебоксарам, Чувашія
"Обмангалили" будівлю антидроновими сітками, але не захистилися від ракет", – Defence Express про удар Flamingo по Чебоксарах
16:34
Георгій Тихий
"Є певний позитивний прогрес у найчутливіших питаннях": у МЗС сподіваються на зустріч Зеленського й Мадяра найближчим часом
16:33
Борис Корчевніков
Закликав убивати українців: СБУ передала до суду справу російського актора-пропагандиста Корчевнікова
16:03
Полтавський музей планує викупити демонтований у Києві памʼятник Булгакову
15:46
поліцейський
У ВР ухвалили законопроєкт щодо підвищення зарплат поліцейським і рятувальникам
15:15
ЗСУ, ППО
Україні вдалося знайти засоби ППО, включаючи ракети, термін придатності яких закінчується, - МЗС
15:08
Оновлено
У Криму горіла панорама "Оборона Севастополя". Панно у ній жодної історичної цінності не має, — Портников
14:57
Ексклюзив
У Києві попрощалися із 12-річним хлопчиком, який загинув через ДТП в Соломʼянському районі
14:56
Ціни на пальне, АЗС
Ціни на пальне сьогодні: скільки коштують бензин, газ і дизель
14:43
Оновлено
У Підмосков'ї ліквідовано посадовця міноборони, а в Москві вибухнув електромобіль. Затримали двох підлітків
14:38
Система ППО Patriot
Україна випробувала власну ракету, дешевшу за Patriot, - Financial Times
14:28
Волинська область, Волинь
На Волині встановлять антидронові сітки
Більше новин