//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Країни-засновниці ЄС планують створити Європейську Федерацію

Напередодні 60-річного ювілею Євросоюзу країни-засновниці закликають до тіснішої співраці

Про це йдеться у відкритому листі голів нижніх палат парламентів Франції, Німеччини, Люксембургу та Італії, передає La Stampa.

"Саме тепер настав час перейти до тіснішої політичної інтеграції, до створення Федеративного Союзу держав з великими повноваженнями. Ми знаємо, що така перспектива викликає сильний опір, але не можна допускати, щоб через бездіяльність все було паралізоване. Ті, хто вірить в європейські ідеали, мають отримати можливість відродити ЄС на новому рівні, а не безпорадно спостерігати за його занепадом. І США, які не захочуть одразу приєднатися до неї, мають отримати змогу зробити це пізніше", - написано в листі.

Автори листа вказують на те, що європейські держави мають об'єднуватися на тлі труднощів.

"Ми повинні мати мужність, щоб віддати частину суверенітету в багатьох секторах, в яких розпорошені дії держав зараз абсолютно неефективні і приречені на поразку: від глобального потепління до енергетичної політики, від фінансових ринків до правил імміграції, від ухилення від сплати податків до боротьби з тероризмом", - зазначається у листі.

"З цієї точки зору, ювілейні урочистості у Римі мають бути доброю нагодою для активізації духа установчих договорів Європейського співтовариства держав. Цю можливість не можна втрачати", - наголошують автори.

новини партнерів

‡агрузка...

26 червня, 2019 середа

26 червня, 2019 середа

25 червня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати