live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні з'явився унікальний центр підготовки військових льотчиків

Державний концерн "Укроборонпром" і науково-виробниче об'єднання “Авіа” відкрили сучасний центр для тренування пілотів та екіпажів вертольотiв Мi-8МТВ, Мі-17В5, Мi-171Ш, Мi-24

Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

Спеціально створений комплекс включає новітні досягнення в сфері підготовки пілотів, зокрема, надсучасний тренажер найвищого рівня за міжнародною сертифікацією FFS level D, поєднання технологій якого робить його унікальним не лише в Україні, а й у світі.  

Тренажеру вдається зі 100% точністю передати всі аспекти реального польоту, поводження машини в різних умовах та льотних ситуаціях. 

Програми центру, в залежності від рівня льотчика, можуть тривати від тижня до декількох місяців і поєднуються із практичними заняттями на тренажерах. Завдяки цьому скорочується не тільки час переходу до ефективної льотної практики, а й заощаджуються значні кошти, які зазвичай витрачаються на пальне та моторесурс техніки.

Наразі розробники центру вже очікують від Міноборони рішення щодо залучення його потужностей до програми підготовки українських військових льотчиків.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати