Трамп назвав 4 фаворитів на посаду голови ФБР
Президент США Дональд Трамп проведе розмову з чотирма потенційними кандидатами на посаду керівника ФБР
Про це заявив речник Білого дому Шон Спайсер, повідомляє видання Reuters.
Таким чином місце очільника американського Федерального бюро розслідувань можуть обійняти нинішній в. о. голови ФБР Ендрю МакКейб, незалежний сенатор Джо Ліберман, колишній губернатор штату Оклахома Френк Кітінг і колишній співробітник ФБР Річард МакФілі.
Зазначимо, що 9 травня Трамп звільнив керівника ФБР Джеймса Комі, який керував розслідуванням щодо можливої змови представників президентської кампанії Трампа з Росією, яка могла вплинути на результат виборів минулого року.
Пізніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Трамп нібито намагався вмовити Комі припинити розслідування щодо свого екс-радника з нацбезпеки Майкла Флінна, який залишив свою посаду після того, як стало відомо, що він ввів в оману чиновників Білого дому щодо контактів з російським послом Сергієм Кисляком під час президентської кампанії.
- Актуальне
- Важливе