live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Португалії знайшли поховання людей з відрубаними кінцівками

Археологи, які працювали в середньовічному португальському некрополі, виявили відразу три скелети молодих людей, у яких перед смертю були відрубані руки і ноги

Про це повідомляє International Journal of Paleopathology.

Як вважають вчені, каліцтва були отримані як форма судового покарання юнаків, що мешкали в місті Естремош в XIII- XV віках.

Останки понівечених людей були знайдені поряд з 94 іншими скелетами, виявленими в некрополі починаючи з 2001 року. За словами археологів, вони були приголомшені знахідкою людей з такими каліцтвами.

"Руки і ноги були покладені поруч або під тілами", - розповіла співавтор роботи Євгенія Куна. Дослідження показало, що в місці поховання були присутніми усі кістки загиблих, що вказує на передсмертну ампутацію кінцівок. Археологи вважають, що характер ушкоджень схожий з тими, що знайдені в похованнях середньовічної Англії, де також практикувалося відрубування кінцівок в якості покарання перед стратою.

У XIV і XV віках таким покаранням могли піддаватися злодії і фальшивомонетники, говорять учені.

"Можливо відрубування усіх кінцівок було покаранням, що застосовувалося для найсерйозніших злочинів", - вважає Тереза Фернандес, співавтор роботи. Вона не виключає, що люди були страчені за політичними мотивами.

null

новини партнерів

16 жовтня, 2017 понеділок

16 жовтня, 2017 понеділок

15 жовтня, 2017 неділя

14 жовтня, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати