live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Турчинов пояснив, як хакери змогли атакувати Україну

Під час кібератаки на Україну був задіяний хостинг-майданчик одного із інтернет-провайдерів, до якого у СБУ вже були питання щодо співпраці з російськими спецслужбами

Про це секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов сказав під час засідання Національного координаційного центру кібербезпеки, повідомляє прес-служба РНБО.

Було обговорено ефективність запровадження протоколу швидкого реагування та взаємодії між Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України, СБУ та кіберполіції під час протидії кіберагресії.

Турчинов заявив, що одним з механізмів розповсюдження небезпечного комп'ютерного вірусу була система оновлення програмного забезпечення бухгалтерської звітності та документообігу.

"Розповсюдження цього комп'ютерного вірусу та аналіз зламу інформаційних систем дає нам змогу говорити, що це складова гібридної війни, яку веде проти нас РФ", - наголосив секретар РНБО.

За словами Турчинова, вже можна говорити, як розповсюджувалась кібератака.

"У першу чергу, це відбувалось за рахунок системи оновлення програмного забезпечення бухгалтерської звітності. Також був задіяний хостинг-майданчик одного із інтернет-провайдерів, до якого вже були питання у СБУ щодо співпраці з російськими спецслужбами. Водночас активно використовувались системи "сірого інтернету", зокрема, можливості VPN, ТОR", - наголосив Турчинов.

новини партнерів

24 листопада, 2017 п'ятниця

23 листопада, 2017 четвер

24 листопада, 2017 п'ятниця

23 листопада, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати