live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Російські розвідники нарікають на непрофесіоналізм "ДНР", приїхали їх повчати, - ІС


фото: dailybeast
На окуповані території Донецької області прибули російські військові-розвідники (ГУР), аби підвищити ефективність роботи бойовиків

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Він розповів, що до "1-ї АК ДНР" прибула нова група російських офіцерів ГРУ, які збираються переформатувати і підвищити ефективність роботи "військової розвідки" терористів.

За його словами, причиною цього є те, що отримуваної розвідувальної інформації значно поменшало, а її якість - знизилася.

"На думку фахівців з РФ, "військова розвідка ДНР" стала поступово втрачати свої "агентурні позиції" в районах та містах дислокації штабів, командних пунктів та ПУ сил АТО, які, на думку представників російського ГРУ, повинні знаходиться під постійним наглядом і контролем", - наголосив Тимчук.

Тим часом керівництво окупантів Донечини виправдовує це тим, що на Донбасі значно активізувалися контррозвідники СБУ.

"Однак, на думку офіцерів ГРУ, причинами неефективності роботи є ряд факторів, пов'язаних з низьким рівнем професіоналізму самих співробітників "розвідки ДНР" - недбалість у роботі курують офіцерів, недотримання конспірації як агентами, так і їх кураторами (в тому числі використання відкритих каналів зв'язку)", - підсумував Тимчук.

новини партнерів

24 листопада, 2017 п'ятниця

23 листопада, 2017 четвер

23 листопада, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати