live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Кіборг" з АТО став переможцем конкурсу до Верховного Суду

Вища кваліфікаційна комісія суддів України під час пленарного засідання затвердила переможців конкурсу до Верховного суду, серед них адвокати, АТОшник, правозахисники

Про це повідомляє прес-центр Вищої кваліфікаційної комісії суддів. 

Зі списку затверджених кандидатів лише 120 осіб стали переможцями конкурсу, серед них - судді, адвокати, науковці та фахівці із сукупним стажем роботи.

Зокрема, переможцями стали правозахисники з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, вчені та науковці та колишній доброволець, який брав участь в обороні Донецького аеропорту 

"Серед переможців конкурсу ми бачимо професорів та викладачів вищих навчальних закладів, суддю-добровольця, який боронив Донецький аеропорт, правозахисників з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, адвокатів, які отримали освіту в провідних міжнародних університетах ", – зазначив голова ВККС Сергій Козьяков.

Конкурc розпочався 7 листопада 2016 року. Зареєструвалися для участі у конкурсі 1436 особи, 846 осіб подали документи на участь, з яких до конкурсу було допущено 653, з них 625 – до проходження кваліфікаційного оцінювання.

Під час оцінювання учасники конкурсу склали професійні та психологічні тести, пройшли перевірки Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції та Громадської ради доброчесності. 

новини партнерів

23 жовтня, 2017 понеділок

23 жовтня, 2017 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати