live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Франції припинили експеримент з "перевиховання" ісламістів

У Франції закрили єдиний центр з дерадикалізації, де потенційних ісламістів мали перевиховати на патріотичних французьких громадян

Про це повідомляє французське видання Le Point.

Міністр внутрішніх справ Франції заявив, що центр, який був створений у замку Понтурні на заході Франції, буде закритий. Чиновники вирішили, що за час випробувального терміну експеримент не довів свою ефективність.

"Експеримент із відкриттям центру, куди люди мали звертатися на добровільних засадах, показав свою неефективність", - заявив міністр.

Центр, який в якості експерименту відкрили у вересні 2016 року, був розрахований на 25 місць, але з лютого він стояв абсолютно порожнім. За весь час туди звернулося лише дев’ять людей і жоден з них не пройшов програму до кінця.

Однак міністр зазначив, що закриття центру не означає відмови від боротьби з проявами релігійного радикалізму.

"Уряд розгляне можливість відкриття невеликих структур з метою розробки альтернативи тюремному ув'язненню", - сказав він.

  • У Франції минулого року планували відкрити 12 подібних центрів по всій країні, щоб запобігти приєднанню молодих французів до ісламістів. Близько 15 тисяч осіб у Франції знаходяться у списках потенційних радикальних ісламістів і перебувають під наглядом спецслужб країни.

новини партнерів

24 листопада, 2017 п'ятниця

24 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати