live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Австралії початкова школа створила власну криптовалюту

Австралійська початкова школа Wooranna Park Primary School створила власну криптовалюту - "вураннакоіни"

Про це повідомляє Bitcoin.com.

У Wooranna Park Primary School дітей із першого класу вчать розбиратися в технології блокчейну. Ініціативу запропонував Кейран Нолан, колишній мережевий інженер, який перекваліфікувався в викладача інноваційної освіти. У школі не використовують жодних паперових носіїв, а у дворі діти будують наочний посібник по блокчейну у вигляді ланцюжка контейнерів.

Програма вивчення блокчейну розрахована на зовсім маленьких учнів і завершується до випускного 6-го класу. Навчання проходить, зокрема, на шкільному сервері багатокористувацької гри "Майнкрафт", підключеному до децентралізованого блокчейн-сховища даних Storj.io. Діти навчаються всьому - від арифметики та граматики до створення QR-кодів і Java-програмування.

Щодо криптовалюти Woorannacoin, спочатку вона являла собою цифрові маркери для внутрішньошкільних голосувань, але діти так захопилися темою фінансів на блокчейні, що "вуранакоіни" стали посібником для вивчення способів створення криптовалюти.

Читайте також. Біткоін розділився і подорожчав. Що це означає

Проте навчальних цифрових грошей школярам уже замало - за словами Нолана, група четверокласників під його керівництвом уже готується до проведення первинного розміщення повноцінної крітповалюти.

новини партнерів

17 жовтня, 2017 вівторок

17 жовтня, 2017 вівторок

16 жовтня, 2017 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати