live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Вищому адмінсуді оскаржили заборону "Союзу радянських офіцерів"


фото: Радіо Свобода
Громадська організація "Союз радянських офіцерів" з Дніпра, діяльність якої була заборонена рішенням суду, подала касаційну скаргу до Вищого адмінсуду України, аби оскаржити це рішення

Про це "Радіо Свобода" розповіли в громадській організації.

За даними об’єднання, в організації вважають, що суди першої та апеляційної інстанцій розглянули справу "формально" і винесли необґрунтовані рішення.

За текстом касаційної скарги, організація просить Вищий адмінсуд України скасувати рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 15 червня та Дніпропетровского апеляційного адміністративного суду від 3 жовтня 2017 року про заборону організації.

Водночас в організації припустили, що касаційну скаргу, подану до Вищого адмінсуду, розглядатиме вже не ВАСУ, який підлягає розпуску, а Верховний суд України.

  • Зазначимо, що у червні 2017 року у Дніпрі Окружний адмінсуд заборонив громадську організацію "Союз радянських офіцерів".
  • За словами одного зі свідків у справі, у березні 2014 року це громадське об'єднання "вчиняло дії, спрямовані на ліквідацію незалежності України, закликало сусідню державу до порушення суверенітету і територіальної цілісності України".

новини партнерів

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати