live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Грузія очікує від української влади екстрадиції Саакашвілі

Влада Грузії очікує від України конкретних кроків з екстрадиції колишнього президента країни Міхеіла Саакашвілі

Про це заявив заступник головного прокурора Грузії Георгій Гогадзе, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми тричі зверталися до відповідних компетентних органів України та очікуємо від них дієвих заходів", - відповів Гогадзе на питання журналістів стосовно ситуації, пов'язаної з питанням можливої екстрадиції Саакашвілі.

На думку заступника головного прокурора Грузії, якби не було відповідних підстав у прокуратури країни вимагати екстрадиції Саакашвілі, то запит українській стороні не відправляли б.

Гогадзе зазначив, що наразі в української влади не повинно бути причин відмовляти в екстрадиції.

Заступник головного прокурора Грузії наголосив, що "прокуратура зробить все можливе для того, щоб всі ті особи, які вчинили злочини на території Грузії, постали перед правосуддям".

  • Перед цим генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Міграційна служба відмовила екс-очільнику Одеської області Міхеїлу Саакашвілі у статусі біженця, тому його можуть екстрадувати.
  • Своєю чергою Саакашвілі заперечує заяву генпрокурора Юрія Луценка, стверджуючи, що має право перебувати в Україні, та заявляє, що міграційна служба ігнорує його звернення.
  • 24 жовтня Державна міграційна служба заявила, що Саакашвілі припустився помилок у написаній ним заяві про політичний притулок, а 25-го політик повідомив, що “нарешті” він отримав від АПУ документи щодо позбавлення його громадянства, необхідні для оскарження відповідного рішення у суді.

новини партнерів

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати