live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Тігіпко купив в найбагатшого росіянина підприємство за півмільйона доларів


фото: lb.ua
Компанія, пов'язана з Сергієм Тігіпком, викупила акції "Дніпрометизу" у структури "Северсталь" російського бізнесмена Олексія Мордашова за 13,3 млн грн

Про це свідчить офіційна інформація "Дніпрометизу" у системі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Інтерфакс-Україна.

Компанія викупила 98,6% акцій. Зокрема, повідомляється про отримання 27 жовтня інформації про придбання контрольного пакету акцій заводу компанією Blossom Investments (Естонія) шляхом укладення з компанією Cambay Services Ltd. (Британські Віргінські о-ви) договору купівлі-продажу 100% акцій компанії Dealzone Holding Ltd. (також Британські Віргінські о-ви), що володіє 98,6% акцій Дніпрометизу.

Протягом року Blossom Investments не укладала інших угод щодо придбання (прямо чи опосередковано) акцій Дніпрометизу.

Зазначається, що з огляду на це найвища ціна акцій, за якою Blossom Investments набуло (опосередковано) акції "Дніпрометизу" протягом останніх 12 місяців, склала 11,07 грн за одну акцію.

Таким чином, "Северсталь" продала 98,6% статутного капіталу підприємства за 13,3 млн грн, або майже за $500 тис.

За даними ЗМІ, Тігіпко купив "Дніпрометиз" в 100 разів дешевше, ніж продав в 2006 році. 11 років тому завод був проданий за $50 млн.

Згідно з даними YouControl, естонської Blossom Investments в Україні належить компанії Агрі-Сервіс, а бенефіціаром компанії вказано громадянин Великобританії Шон Лії Хоган, який проживає на Кіпрі. При цьому адреса Агрі-Сервіс - Київ, Симона Петлюри, 30 - збігається з адресою офісу ТАСкомбанку Сергія Тігіпка, а номер телефону раніше вказувався в якості контактного для зареєстрованої там же агрокомпанії ТАС Агро Тігіпко.

Довідка: 

"Дніпрометиз" виробляє метизні вироби з низьковуглецевих сталей, потужність підприємства - 120 тис. тонн в рік.

Власник компанії "Северсталь" Олексій Мордашов за версією Forbes став найбагатшим росіянином. Його статки оцінюється в $16,8 млрд.

новини партнерів

21 жовтня, 2018 неділя

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати